Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 500 Kč
za noc
Apartmány navržené s tradicí, moderními prvky, tím nejvyšším komfortem a úctou k přírodě. Dopřejte si mimořádné pohodlí, pořádný odpočinek nebo skvostnou přírodu. Tak nechte problémy na později a vyrazte objevovat krásy Krkonoš!
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Každý si tu přijde na své, protože výběr apartmánů je opravdu pestrý. Standardem všech pokojů je použití kvalitních přírodních materiálů, kombinace dřeva, zakázkové truhlářské výroby a designových prvků. Součástí všech apartmánů jsou plně vybavené kuchyně, zdarma parkovací místo nebo terasa či balkón.
Číst více
Dětské hřiště / koutek
Přímo na sjezdovce
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Cyklistická trať
Krb

Pokoje

Naše tipy

Aktivity v létě i v zimě

Ať už přijedete v teplých nebo chladných měsících, nebude o výlety nouze. Vydejte se třeba na túru ke skiareálu Vurmovka až po Dvořačky.

Wellness nebo masáž? Obojí!

Dopřejte svému tělu maximum a zajděte do wellness. Pro krásné završení náročného dne vám doporučujeme objednat si masáž.

Přímo na sjezdovce

Resort se nachází přímo ve skiareálu Aldrov. Vyberte si celkem ze 4 sjezdových tratí různé obtížnosti. Pro začátečníky tu je připravena taky lyžařská škola.

Firemní akce i teambuilding

Součástí resortu je také moderní konferenční místnost pro 60 osob. S uspořádáním akce vám moc rádi pomůžou hoteloví specialisté na firemní akce.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Vítkovice 445
512 38 Vítkovice v Krkonoších
Navigovat Web