2 Roubenky na stráni

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Beskydy jsou kouzelné. Na jejich kopcích stojí dvě nově postavené roubenky s  jedinečnými výhledy. Toto místo je obklopeno velkým pozemkem a lesy. Najdete tady naprosté soukromí a v houpací síti, nebo v lehátku na terase si tady bez výčitek, můžete nechat den jen tak uplynout. 

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Po celodenním vyletování na vás bude čekat odměna v podobě dvou ložnic, do kterých vedou pravé mlynářské schody. Uvítají vás vysoké stropy a panoramatické výhledy z oken.

Co tam budete dělat

Poloha roubenek je naprosto ideální - jen pár set metrů od lyžařského střediska a pár metrů od nejbližší turistické trasy. Můžete si s sebou vzít kolo, pohorky, tenisky, lyže, běžky nebo třeba sáňky. Nic z toho tu nepřijde nazmar - samozřejmě podle ročního období. Vrcholy Beskyd roubenky doslova obklopují a ten nejvyšší, Lysá hora, je od roubenek také nedaleko. Rodiče ocení jak velkou zahradu, tak venkovní dětské hřiště, nebo malou roubenku, která patří pouze dětem. Novinkou je venkovní vyhřívaný bazén, sauna a relaxační místnost. Nebudete chtít odjet!

Jak to tam chodí

Roubenky jsou dvě, můžete se domluvit s přáteli a objednat si obě, nebo si užít poklidný víkend pouze s rodinou v jedné z nich. Jsou svým řešením interiéru opravdu výjimečné. Stačí si zapálit v krbu, dát si skleničku něčeho dobrého a koukat se z okna na okolní přírodu. Nohy v teple budete mít díky všudypřítomnému podlahovému topení a nezapomeňte využít terasu, pořádně se nadechnout a čerpat z okolních hor pozitivní energii.

Co byste měli ještě vědět

Parkovat můžete přímo u roubenek

Pejsky vezměte klidně s sebou

Wifi připojení máte volně k dispozici

Vezměte si s sebou nějaké venkovní hry, velká zahrada k tomu přímo vybízí

Další nabídky v této lokalitě

Cattaleya

Boutique hotely

Hotel Freud

Hotely

Endemit Boutique Hotel & Spa

Boutique hotely

Grandhotel Tatra

Hotely

U Pařízků

Kouzelné roubenky