Zažijte prázdniny jako u babičky

24. June 2024
Preview photo in the page header. The image is part of the site structure and could be connected to the content.

Při vzpomínkách na prázdniny u babičky se nám vybavují zážitky plné pohody, her na dvorku a voňavých koláčů z trouby. Ať už toužíte po chvílích plných nostalgie, nebo chcete jen utéct od hektického života, představujeme vám sedm kouzelných míst, který vás přenese zpět do dob našich prarodičů, kdy čas plynul pomaleji a každý den měl své kouzlo. Nechte se inspirovat a zažijte prázdniny jako u babičky!

Vejminek

Autentická chalupa Vejminek nabízí klidný únik do přírody s moderním komfortem a kouzlem venkovského života. Zdejší oáza klidu vám umožní načerpat síly daleko od rušného města.

Roubenka U Babi

Roubenka U Babi nabízí autentické prostředí s dobovým interiérem. Okouzlující zahrada a blízkost přírody nabízí ideální podmínky pro odpočinek a rodinné aktivity.

Chalupa Sklářská

Tradiční chalupa v samém srdci Jizerských hor kombinuje historické kouzlo s moderním komfortem a je ideálním místem pro rodinná setkání, výlety s kamarády a sportovní aktivity od kola přes lyže.

Roubenka Liška

Krásná nová Roubenka Liška na úpatí svahu, přímo u lyžařského vleku a poblíž lesů a turistických tras Jizerských hor, nabízí klidné a privátní prostředí plném překrásného designu.

Roubenka na Jelení hoře

V této nové roubence navržené do staročeského stylu strávíte svou vysněnou dovolenou spojenou s jedinečným relaxem v panenské přírodě Krušných hor.

Roubenka Branná

Roubenka Branná nabízí komfortní ubytování v srdci Jeseníků, které vyniká svým malebným výhledem, nejen na vrcholky hor, ale i na historické centrum obce Branná.

Mátěráda

Útulné ubytování s moderním vybavením a skvělým přístupem do přírody nabízí v malebném prostředí mezi horami a lesy roubenka Mátěráda.  

 

Similar articles