Zámek Zábřeh

  4 (18 hodnoceni)

  Renesanční zámek na okraji Ostravy z počátku 16. století nabízí romantické ubytování v historickém duchu. Hledáte-li netradiční zázemí v zámeckých zahradách, pak si Zámek Zábřeh zamilujete na první pohled.

  Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Pes
  • Restaurace
  • Wifi
  Zobrazit veškeré vybavení

  Jak to tam chodí

  Hotel je vybaven dobovými kousky, odpovídajícími renesančnímu období ze sklonku 16. století. Velkými přednostmi zámku je určitě výborná restaurace a vinný sklípek. Ochutnáte zde jídla podle tradičních receptů, připravené v moderní kuchyni nebo na ohništi přímo uprostřed restaurace. Kuchaři používají domácí ingredience, čerstvé bylinky a bio produkty. Stolovat můžete i venku v nádherné atmosféře zámeckého nádvoří. Zkušený someliér hostům pomůže s výběrem z moravských i mezinárodních vín z původního vinného sklípku s klenutým stropem.

  Kde budete spát

  Pokud se chcete cítit opravdu jako na zámku, můžete se ubytovat v jednom z historických pokojů. Například apartmá renesance je pojmenované podle unikátního renesančního stropu, dámský pokoj je dekorovaný květinovými motivy ve starorůžové barvě nebo třeba věžní pokoj je oázou klid a soukromí.  

  Nepotrpíte-li si na ubytování v zámeckých pokojích, zalíbení najdete v podkrovních pokojích zařízených patinovaným nábytkem ze starého dřeva, které jsou neméně okouzlující. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, ve které i pánové ocení originální pivní kosmetiku Pikard.

  Co tam můžete dělat

  Přijedete-li si na zámek odpočinout, rozhodně vyzkoušejte pivní olejovou koupel s přídavkem kvasnic, mláta a sladových výtažků. Po koupeli vás bude čekat olejová masáž a po celou dobu relaxace máte neomezenou konzumaci zámeckého piva Pikard. Pijete raději víno? I pro vás je připravena relaxace v podobě vinné koupele s mandlovým olejem, který obsahuje peeling, masáž a frizzante z vinařství Kolbl.

  Nezapomeňte se také projít historickým centrem Ostravy, kde stojí za návštěvu Nová radnice i Masarykovo náměstí. Nebo si zajděte do přírody mimo centrum města do lesů v Porubě.

  Co byste měli ještě vědět:

  • V ceně ubytování snídaně formou švédských stolů

  Další nabídky v této lokalitě

   Hotel Freud

   Hotely

    Villa 603

    Kouzelné chalupy

     HOTEL city.city

     Hotely

      Cattaleya

      Boutique hotely

       Penzion Roubenka

       Kouzelné chalupy