Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 3 100 Kč
za noc
Není zahrádka jako zahrádka. Tuhle sice najdete uprostřed malé zahrádkářské kolonie, ale jakmile se za vámi zavřou vrátka, ocitnete se v romantické oáze plné překrásných zákoutí. Domeček bude jenom pro vás dva, stejně jako celá zahrádka.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V útulném domečku vám bude nadmíru dobře. Je sice malý, ale pro dva je tak akorát. V přízemí si uvaříte něco dobrého na zub - vychutnat si to můžete ideálně na terásce, která je na obývací prostor napojená.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Přijímáme vouchery AP
Venkovní bazén
Adult only
2x 22 m2 2x

Jsem plně vybavená a moderní zahrádka. I přes všechny novoty a moderní vybavení se u mě budete cítit jako u babičky nebo tety za starých dobrých časů.

Od 3 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Adult only

Tohle místo je jen pro dospělé, vyrazte sem tedy s partnerem nebo partnerkou a darujte si pár dnů jen pro vás dva.

Instakoutek

Fotky z litinové vany, která je stará více jak 60 let a kterou majitelé nechali zrenovovat, budou na vašem Instagramu vynikat jedna radost.

Okolí plné výletů

Ze Zahrádky to máte coby kamenem dohodil do Kolína, za historií můžete vyrazit do Kutné Hory anebo třeba do lázeňského města Poděbrady.

Piknikům zdar

Na Zahrádce máte hned několik možností, kde si vychutnat snídani, oběd nebo třeba odpolední piknik - na terase, na zahradě anebo pod pergolou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kutlíře
28002 Křečhoř
Navigovat Web