Wellnessfishing

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Pokud už jste unaveni ruchem velkoměsta a toužíte po dokonalém odpočinku v přírodě s trochou luxusu, je pro Vás Wellnessfishing ideálním místem. Chata na vodní hladině se nachází pouze 8 kilometrů od Jindřichova Hradce a nabízí úžasný klid, ať už hledáte romantiku ve dvou nebo dobrodružství pro celou rodinu.

Jak to tam chodí

Tím, že je chata určená maximálně pro čtyři osoby, lze si ji pronajmout pouze celou, což Vám zajistí naprosté soukromí. V přilehlém okolí nenajdete nic kromě turistických a cyklistických tras.

Kde budete spát

Ubytováni budete v chatičce přímo na vodní hladině. V chatce je plně vybavený kuchyňský kout s plynovým vařičem, koupelna se sprchovým koutem a WC. K dispozici budete mít po celou dobu pobytu ručníky i župany. V teplých dnech můžete posnídat na kouzelné verandě obklopující dřevěnou chatku.

Co tam můžete dělat

V tomto netradičním ubytování čas plyne tak pomalu, jak si jen budete přát. Den můžete strávit ve wellness, které je umístěné na břehu rybníka v bezprostřední blízkosti chatky. Můžete využít prostory finské sauny nebo se při západu slunce naložit do vyhřívaného koupacího sudu.

Milovníci rybaření zase mohou celý den strávit na verandě chatky s nahozeným prutem a čekat, až uloví nějakou rybu k večeři.

Co byste měli ještě vědět:

  • Přivezte si dobroty na opékání, gril budete mít k dispozici
  • Parkovat můžete přímo u chatky
  • Vybavení na rybaření nemusíte brát s sebou, rádi Vám ho tu půjčí

Další nabídky v této lokalitě

Wellnessvagón

Glamour camping

Resort Mlýn Černovice

Hotely

Srub U Kocoura

Kouzelné chalupy

Chata v lese

Glamour camping

Wellnessroubenka

Kouzelné roubenky