Wellnessfishing

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Pokud už jste unaveni ruchem velkoměsta a toužíte po dokonalém odpočinku v přírodě s trochou luxusu, je pro Vás Wellnessfishing ideálním místem. Chata na vodní hladině se nachází pouze 8 kilometrů od Jindřichova Hradce a nabízí úžasný klid, ať už hledáte romantiku ve dvou nebo dobrodružství pro celou rodinu.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Tím, že je chata určená maximálně pro čtyři osoby, lze si ji pronajmout pouze celou, což Vám zajistí naprosté soukromí. V přilehlém okolí nenajdete nic kromě turistických a cyklistických tras.

Kde budete spát

Ubytováni budete v chatičce přímo na vodní hladině. V chatce je plně vybavený kuchyňský kout s plynovým vařičem, koupelna se sprchovým koutem a WC. K dispozici budete mít po celou dobu pobytu ručníky i župany. V teplých dnech můžete posnídat na kouzelné verandě obklopující dřevěnou chatku.

Co tam můžete dělat

V tomto netradičním ubytování čas plyne tak pomalu, jak si jen budete přát. Den můžete strávit ve wellness, které je umístěné na břehu rybníka v bezprostřední blízkosti chatky. Můžete využít prostory finské sauny nebo se při západu slunce naložit do vyhřívaného koupacího sudu.

Milovníci rybaření zase mohou celý den strávit na verandě chatky s nahozeným prutem a čekat, až uloví nějakou rybu k večeři.

Co byste měli ještě vědět:

  • Přivezte si dobroty na opékání, gril budete mít k dispozici
  • Parkovat můžete přímo u chatky

Další nabídky v této lokalitě

Wellness Rock Live

Apartmány

Wellnessroubenka

Kouzelné roubenky

Wellnessvagón

Glamour camping

Letohrádek svatý Vojtěch

Boutique hotely

Gvendolína

Kouzelné chalupy