Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 5 980 Kč
za noc
Zavítejte do malebné oblasti Hostýnských vrchů a zažijte nezapomenutelný pobyt ve Wellness & Spa Boutique Hotelu Villa Memories, nejlepším rodinném boutique hotelu v Evropě, oceněném v roce 2018 v Londýně, který patří celosvětově do první čtyřky. Na krásné vzpomínky jsou tu specialisté. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ať už si pronajmete celou vilu nebo jeden pokoj, nezískáte pouze skvělé ubytování. Unikátní koncept ubytovacích služeb pojí luxus a servis pětihvězdičkových hotelů s atmosférou rodinného prostředí.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Aktivní dovolená

Hotelové balíčky jsou rozmanité. Nabízejí golf, jízdu na koni, lekci jógy, zapůjčení kola, ale také zábavný program na míru.

Zahradní party

Vila je obklopena udržovanou zahradou s polohovatelnými lehátky a houpacími křesly. Využijte venkovní kuchyň, bar a gril s příjemným posezením a uspořádejte zahradní party.

Vinotéka

Ochutnejte oblíbená vína Napoleona, Ludvíka XIV. nebo ta, která se v současné době pijí v Buckinghamském paláci. Můžete také vybírat ze široké škály výjimečných jihoafrických i moravských vín, úžasného perlivého sektu – vše se značkou Villa Memories.

Maximální relaxace

Zažijete ji v zahradním relaxačním studiu, které nabízí řadu kvalitních a prověřených masáží prováděných certifikovanou masérkou pomocí exkluzivních olejů, solí, lávových a léčivých kamenů.

Místo pro teambuilding nebo firemní oslavy

Pokud hledáte místo pro vaši další firemní akci nebo potřebujete klid pro delší jednání, Villa Memories nabízí veškeré zázemí pro pracovní i relaxační program vašeho týmu. Doplňte pracovní program o příjemnou degustaci nebo výlet na kolech po okolí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Vylanta 219
763 16 Fryšták
Navigovat Web