Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 7 600 Kč
za noc
Přijďte objevit půvab netradiční Wellness chaty Moel, která se nachází v malebném prostředí Bílokarpatských lesů a poskytuje veškerý komfort, který si jen můžete přát. Původní podoba chaty byla moderně a minimalisticky zrekonstruována tak, aby si udržela svoji jedinečnou atmosféru, která majitelům připomíná dětství a společné chvíle s rodinou. Rekonstrukce jí dodala nový život a svěží atmosféru, která vás naprosto uchvátí.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Obrovská čtyřpatrová chata pronajímaná jen jako celek, poskytuje útočiště jak pro rodiny s dětmi, skupiny přátel či kolegů ale své místo zde najdou i zamilované páry. V chatce je hned několik ložnic a koupelen, aby měl každý dostatek soukromí. V prvním patře najdete menší ale zato plně vybavený kuchyňský kout, který je propojen s prostornou obývací částí ze které vede přístup na balkon, který se může pyšnit krásným výhledem na okolní přírodu.
Číst více
Na samotě
Gril / ohniště
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Místo na teambuilding
9x 140 m2 9x

Chata Moel se nachází v přírodě v blízkosti obce Březová v Bílých Karpatech.

Od 7 600 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Office place

Majitel Honza hledal možnosti, jak vytvořit kvalitní prostor na práci bez zbytečných rušivých vlivů. Chatka je proto navržena v minimalistickém stylu a poskytuje ideální prostředí pro schůzky s kolegy či obchodními partnery. Díky stabilnímu wifi připojení máte jistotu, že se připojíte i na dálku. A to není vše! V plánech je i renovace zahradní budky ze které vznikne další prostor s kvalitním technickým vybavením. Stay tuned!

Skvělá lokace

Ze zahrady vede cesta přímo do bukového lesa, kde se napojíte na místní turistické stezky. CHKO Bílé Karpaty je vhodná pro každého milovníka přírody a sportu zejména cykloturistiky. Za zmínku stojí i pramen Janáčkovy kyselky, který se nachází v blízkosti chaty.

Wellness jako v hotelu

A ještě lepší! K dispozici vám je prostorné wellness se saunou a vířivku s neomezeným využitím během celého vašeho pobytu. Ze sauny do sprchy vás to dělí jen pár krůčku. Běžnou odpočinkovou zónu tady nehledejte. Tady se totiž relaxuje přímo na pohovce.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Březová 6E
687 67 Březová u Uherského Brodu
Navigovat Web