Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 1h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 3 900 Kč
za noc
Nenápadné místo v malé vesničce Mutěnice na jižní Moravě, ale o to více zážitků a vjemů. To si můžete představit pod kouzelným místem VONI, které vzniklo spojením jmen Vojta a Nikča - přátelských a stále usměvavých majitelů. Jejich cílem je zajistit pro vás odpočinkový pobyt plný dobrého jídla a pití z kvalitních surovin, které sami pěstují na své malé ekologické farmě.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ve vybavení zážitkového ubytování naleznete vše, na co si vzpomenete, co zpříjemní váš pobyt a udělá ho jedinečným. Od měkkých ručníků Lejaan přes veškerou potřebnou kosmetiku až po deštník, fén nebo reproduktor Bose. Ubytování je vybaveno také moderní technologií a nadstandardními službami.
Číst více
Vítěz v kategorii Apartmány 2023
Vinný sklípek
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Eco produkty
Degustace vína
Terasa
6x 50 m2 6x

Vrhněte se na zážitek, se kterým se nebudete chtít rozloučit.

Od 3 900 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Co dělat odpoledne

Udělejte si výlet například do Čejkovic, kde můžete navštívit oblíbený Sonnentor - nakoupit si skvělé čaje a koření nebo projít si výrobní prostory.

Pejsci vítáni

Rádi zde uvítají také vaše čtyřnohé kamarády. Jen jim při vstupu do ubytování nezapomeňte očistit tlapky.

Vybavená kuchyň

Vařit můžete na indukční desce. Najdete tu lednici, mrazák, varnou konvici, kávovar, myčku, troubu s mikrovlnkou, toustovač, vaflovač a topinkovač v jednom, ruční mixér, veškeré nádobí a také zásoby vybraných či sezónních potravin.

A co po výletě

No a večer? To si dejte na gril něco dobrého k snědku a poseďte při láhvi skvělého vína od nás. VONI se zaměřují na ekologická naturální vína, která vám budou rozhodně chutnat.

Relaxujte

Díky tabletu a reproduktoru si můžete pustit prostorem svou oblíbenou hudbu či si vyhledat potřebné informace o okolí. Nebo si jen vezměte knihu z naší malé knihovny.

Objevte Mutěnice

Vinařská tradice se tu dědí z otců na syny. Téměř každý vlastní vinohrad a vinný sklep. Raritou Mutěnic je lokalita s téměř pěti sty vinnými sklepy v části obce zvané „Búdy“. Každý z těchto sklepů má osobitý ráz, většina z nich je zdobena slováckými ornamenty.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Bůdy
69611 Mutěnice
Navigovat Web