Vinný sklep Tosca

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Vinný sklep Tosca leží v malebné vesnici Nechory na Jížní Moravě, která je z velké části tvořena vinnými sklípky. Pokud milujete pohled na plnou sklenku a toužíte po odpočinku tím nejpříjemnějším způsobem, bude tento sklep pro vás přesně to pravé. Majitelé slibují, že Tosca je místo, kde si lidé vytváří vzpomínky a nám nezbývá než souhlasit. Ať už se rozhodnete trávit den v zahradní vířivce nebo se zavřete v pokoji pro dva, budete odjíždět nadšení s načerpanou novou energií.

A proč Tosca? Majitel se již dlouhé roky věnuje parkurovému skákání a Tosca je kůň, kterého pořídil na Moravě. Když hledal jméno pro svůj moravský sklípek, měl jasno.

Vybavení

 • Domácí mazlíčci vítáni
 • Industriální prostor
 • Luxusní postel
 • Parkování
 • Vinařství
 • Vinný sklípek
 • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Tento rustikální domek mezi ostatními v ulici nepřehlédnete. Po příjezdu vám tvar vchodových dveří napoví, že ukrývají něco jedinečného. S interiérem si majitelé hrají do posledního detailu. Mají rádi ty nejlepší materiály a stejnou kvalitu chtějí dopřát i svým hostům. Masivní dřevěný nábytek, betonová stěrka na stěnách, kamenná umyvadla, designová křesla. To vše vám pomůže užít si volno v tom nejvyšším komfortu. V přízemí je k dispozici menší společenská místnost s prostorným stolem a plně zařízeným kuchyňským koutem. Nechybí ani sklep s vinnými lahvemi, kde s pomocí someliéra můžete objevovat ta nejlepší vína.

Kde budete spát

V první patře domku se v soukromé ložnici pohodlně vyspí dva lidé v manželské posteli. Vedle pokoje je umístěná koupelna se sprchovým koutem a toaletou, která je společná pro všechny ubytované hosty. V podkroví jsou lůžka připravená pro další čtyři hosty, kteří budou sdílet dvě další manželské postele. Buďte opatrní, když budete stoupat nahoru do patra, schody jsou dost příkré. Po degustaci by vám to mohlo činit problémy. 

Co tam můžete dělat

Užijte si, že jste v té nejlepší vinařské oblasti a dopřejte si degustaci se zkušeným someliérem. Ve sklepě na vás bude čekat sbírka vybraných moravských i zahraničních vín. Předním dodavatelem Toscy je Víno Hruška, ale ochutnat můžete i jiná vína. Na zahradě si kromě posezení se sklenkou v ruce můžete také něco dobrého ugrilovat nebo jen tak lelkovat na houpačce. V noci doporučujeme naložit se do vířivky a pozorovat  oblohu plnou hvězd. Relaxovat můžete také ve finské sauně.

Tosca je vhodná i pro firemní akce. Vezměte kolegy nebo klienty do vinného sklípku a věřte, že všechno napětí rázem vyprchá. Ideální počet účastníků je 20-25, ale vzhledem k intimním prostorům se hodí i pro menší skupiny. K dispozici vám bude kompletní catering - degustace vín od lokálních vinařů, místní pokrmy, ale i menu ve formě fine diningu. Nechte organizaci na majitelích, vytvoří vám vše na klíč, přesně podle vašich představ.

Co byste měli ještě vědět

 • Sklep se pronajímá pouze jako celek.
 • Kvalitní wifi je samozřejmostí.
 • Autem si můžete zajet až ke sklepu. Parkujte ale raději na parkovišti pouhých 150 metrů od ubytování. Nemusíte se bát - je hlídané a zdarma
 • Pokud si budete přát pobyt i se snídaní, můžete si objednat koš plný místních dobrot, včetně čerstvého pečiva.
 • Specialitou Toscy je polštářové menu. Vybrat si můžete se složením z dutého vlákna, husím peřím, a také pěnovým levandulovým či heřmánkovým polštářem.
 • Můžete si zapůjčit dvě elektrokola.
 • Nově si můžete v Tosce zorganizovat i svatební obřad.

Další nabídky v této lokalitě

Apartmány U Stařenky

Apartmány

BB Apartmán

Apartmány

Vinařství Obelisk

Malé penziony

Apartmány Ladná

Apartmány

Boutique Hotel Škrobák

Boutique hotely