Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 20352.00 Kč
za noc
Křišťálové lustry, vyšívané polštáře nebo obrazy ze zlatých rámů. To je jen zlomek luxusu, který na vás čeká ve výjimečné Ville Rosen nedaleko rakouského jezera Altausseer. S výhledem na horské panorama a interiérem hodným šlechtického rodu tady zažijete dovolenou jako z jiného světa.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Dopřejte sobě a svým blízkým luxusní pobyt, na který jen tak nezapomenete. Villa Rosen kombinuje rakouské tradice se stylovým moderním vybavením, a je proto perfektním zázemím pro všechny, kteří pro svou příští cestu hledají něco extra. Kromě absolutního komfortu a honosných interiéru vás obklopí i spousta zeleně, a hlavně čerstvý horský vzduch, tak se ujistěte, že dýcháte opravdu zhluboka. Na prostorné terase s lehátky nebo během procházek po malebném okolí to ale nebude problém. Když k tomu budete chtít přidat i nějaké sportovní aktivity, vydejte se k jezeru, kam to máte od vily jen pár stovek metrů a zkuste třeba paddleboarding nebo se kolem něj projeďte na kole.
Číst více
Parkování
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Krb

Naše tipy

Prohřát se v sauně

Přímo v zahradě, která vilu obklopuje, stojí saunový domek, tak si sem po náročném dni zajděte a dejte odpočinout tělu i mysli.

Lepší než kinosál

Usaďte se do lehátka na terase a vychutnejte si jeden z nejkouzelnějších výhledů na krásnou horskou scenérii.

K zemi hleď

Celý interiér je vyladěn do posledního detailu, a to se týká i koberců. Tak si pozorně prohlédněte, po čem se procházíte.

Večery u ohně

Zachumlejte se do deky a dopřejte si pár klidných večer u krbu se skleničkou nebo pěknou knížkou. Určitě vám to udělá dobře.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Villa Rosen Puchen 67
8992 Puchen
Navigovat Web