Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 850 Kč
za noc
Ač takřka uprostřed města, cítit se tu budete spíše jako někde u moře. Dominantou místa je dvacet pět metrů dlouhý nerezový bazén kolem něhož jsou do tvaru L posázeny apartmány. Díky jednotlivým detailům je vidět, že majitel se nechal hodně inspirovat u našich jižních sousedů, v Rakousku. Odsud se vám nebude chtít vyrážet na dlouhé výlety, ale naopak, zůstat tu, co nejdéle a užít si to tu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Jakmile projedete bránou hotelového areálu a minete pomenší budovu recepce, otevře se před vámi velkorysý prostor zelené plochy, kde kromě zmíněných apartmánů se nachází 6 luxusních samostatných chaletů. Každý apartmán i chalet zařízený v rakouském stylu má vlastní terasu s lehátky a venkovním posezením. Vzrostlé všudypřítomné stromy, vesměs akáty, břízy a smrky, dodávají celému prostoru nerušený klid a v horkých letních měsících i příjemné zastínění.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Rozkvetlá zahrada
Bezbariérový přístup
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Venkovní bazén

Pokoje

Naše tipy

Osobní přístup

Ke každému z hostů tu přistupují s nejvyšší prioritou a poznáte to už při příjezdu do areálu. Ke každému apartmánu vás odveze recepční na golfovém vozítku a všechno vám cestou vysvětlí. Tady je vše podřízeno tomu, abyste se zde cítili jako doma.

Sportovní challenge

Možná potřebujete jenom vypnout a nebo naopak se nastartovat. Všechno zde máte po ruce. Výborně zařízenou aerobní posilovnu, kde můžete cvičit sami nebo s trenérem, každý den udělat několik 25 metrových bazénů, zahrát si tenis, nohejbal, volejbal, vyrazit s kolem do okolí na výlet a nebo využít spoustu zákoutí a prostoru pro jogová cvičení.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní Visa karty v Resortu Dlouhá Louka pro vás společně s Visa benefit programem navíc připraví prémiovou vodu Dolomia glass Exclusive s paletou tyrolských delikates zdarma. Nezapomeňte však při objednávce zadat kód AmazingVisa2024.

Čas, který zde utíká pomaleji

Možná budete mít velké plány na výlety, ale jakmile přijedete sem, nebude se vám chtít nikam odjíždět. Stačí si lehnout na lehátko před váš apartmán nebo do trávy, kde budete chtít, vzít si vámi dlouho odkládanou knihu a prostě jenom tak odpočívat a užívat si všech zdejších služeb.

Dobrá káva

České Budějovice je nádherné město plné historických uliček. V posledních letech zde vyrostlo nespočet kaváren a bister pro opravdové kávové nadšence. My můžeme doporučit například Kafe Okolo, Plachý Café, Široko nebo také Bistro Cobliha, co má šmrnc, ducha a správný styl.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Litvínovická 12b
370 01 České Budějovice
Navigovat Web