Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 20600.60 Kč
za noc
S překrásným výhledem na oceán a ve stínu nejvyšší hory Tenerife, sopky Teide, na vás čeká kompletně nově zrekonstruovaná Villa Encanta patřící českým majitelům. Prostorná terasa s vyhřívaným bazénem láká zůstat tu v rámci pobytu co nejdéle a užít si to tu s přáteli či rodinou. Nejkrásnější tu jsou západy slunce odehrávající se přímo před vámi.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Villa Encanta nabízí dva samostatně stojící objekty. Větší má kapacitu až 9 osob ve čtyřech pokojích plus dvě dětské přistýlky, menší zahradní domek je až pro čtyři osoby. Součástí je i exotická zahrada, kterou s láskou a péčí vytvořila majitelka domu Štěpánka, která má jinak zahradní architekturu v popisu své práce.
Číst více
Vítěz v kategorii Češi ve světě 2023
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Venkovní bazén
Terasa
Klimatizace
Výhled
12x 520 m2 12x

K pronájmu nabízíme dva samostatně stojící domy, které sdílí soukromou rozlehlou exotickou zahradu a bazén. Hlavní dům Villa Encanta nabízí kapacitu až 9 osob + 2 děti v postýlce. Kapacita Garden House jsou až 3 osoby.

Od 19 111 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Saunový domeček

Na konci kvetoucí zahrady najdete nenápadný saunový domeček, ze kterého opět koukáte na široké obzory oceánu. Je tu 100% soukromí a odpočívat můžete ve stínu místní fauny.

Na každém místě správný detail

Špičkové materiály doplňují luxusní interiérové doplňky, třeba ozvučení od Bang & Olufsen, ambientní osvětlení vily a hlavně zahrady včetně bazénu vás určitě nepřestane bavit.

Vyhřívaný bazén s bezpečnostní fólií

Sami majitelé mají dvě malé děti, a proto pro ně bylo důležité, aby byl bazén co možná nejbezpečnější. Je zakrytý bezpečnostní fólií, která má nosnost cca 20 kg a navíc je vyhřívaný, s filtračním zařízením na principu soli, což je vhodné nejen pro děti.

Jóga při západu slunce

Pokud vás baví občas si zameditovat nebo protáhnout tělo, nezapomeňte si doma jogamatku. Pro aktivní relaxaci je toto místo jako stvořené.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Tamaide, 68
38399 Tenerife
Navigovat Web