Vila Mia Valtice

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

„Pamatuji si na jeden teplý letní večer, kdy jsem po čtyřech hodinách strávených na D1 konečně zaparkovala mezi vinicemi. Vystoupila jsem z auta v deseticentimetrových podpatcích a za plotem stál můj muž. Usměvavý, dojatý a plný očekávání... přivítal mne se slovy: "Lásko, odlož prosím ty lodičky a vítej Doma." Od té doby mám pokaždé, když sedím na zápraží naší vilky pocit, že tohle je ráj“, popisuje začátky vily její majitelka Zdeňka.

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Vinařství
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Malý, útulný domek se nachází jen pár kroků od samotného centra Valtic. Z jedné strany je dům obklopen zámeckou zdí, z druhé strany se budete dívat na panorama přilehlé vinice. Vila MIA nabízí komfortní ubytování v naprostém soukromí. 

Kde budete spát

V přízemí domku se nachází plně vybavená kuchyň s jídelnou, obývací pokoj a koupelna se sprchovým koutem a WC. V horním patře najdete ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s TV a soukromou knihovnou.

Co tam můžete dělat

Pokud jste akční a neradi sedíte doma, ve Valticích si přijdete na své. Ať už přijedete s koly a projedete si celý Lednicko-Valtický areál, nebo dorazíte v období vinobraní a zajdete na ochutnávky vín. Ti, kteří dávají přednost odpočinku a lenošení, mohou využít tamní knihovnu, schoulit se ke krbu se sklenkou vína a začíst se do dobré knihy. Majitelé Vám na přání připraví soukromý piknik na úchvatném místě, které byste sami určitě neobjevili.

Co byste měli ještě vědět

Wifi zdarma k dispozici

Parkování přímo před domem

Domácí mazlíčci vítáni

Další nabídky v této lokalitě

Wellness Hotel Volarik

Hotely

Hardy

Penziony

Apartmány Ladná

Apartmány

Štajnhaus

Malé penziony

Vinařství Obelisk

Malé penziony