Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1 750 Kč
za noc
Přejít na web místa
Dvě moderní maringotky a jeden starý včelín, ukryté v krasné přírodě Vysočiny. Daleko jeden od druhého, daleko od lidí, nabízejí dokonalý soulad jednoduchosti, komfortu a splynutí s přírodou. Kromě vyladěného ubytování si v zimě užijete saunu, dlouhé večery zkrátíte díky skvěle zásobené knihovně nebo horkou koupelí pod hvězdami.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Černá maringotka překvapí komfortem hotelového pokoje v kontrastu s absolutním soukromím kousek od řeky. Z jedné strany krytá lesem, z druhé otevřená kvetoucí louce a krásným západům slunce. Zelená maringotka ubytuje až čtyři nocležníky a je ukryta mezi poli a loukami. Mimo ruch a výletní trasy. Starý včelín je praotcem celé myšlenky a svou energií vás donutí zpomalit, vydechnout a naslouchat. Jeho genius loci vás pohltí a nasměruje vaše myšlenky tím správným směrem.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Baby friendly

Naše tipy

Sladké nicnedělání

Včelíny vám poskytnou vše pro váš mentální restart. Interiér je promyšlený do detailů. Nic tu nechybí, ani nepřebývá. Přestože jde o maličký prostor, nebudete se tu nudit, ani když se rozhodnete zůstat celý den v posteli. Přímo z peřin budete pozorovat ptáky v korunách stromů či listovat překrásnými knihami, které jsou dalším důvodem, proč odtud odjíždíte plni nové inspirace.

Program na celý den

K dispozici jsou kola a mapy zajímavých tras, které v turistických mapách nenajdete. Pro letní koupání nebo zimní otužování si můžete vybrat ze dvou řek a tří přehrad. Večer poseďte u táboráku nebo pozorujte hvězdné nebe.

Želiv

Až vás lenošení omrzí a duše zatouží po malé procházce, vydejte se do blízké malebné vesnice Želiv, kde můžete nakoupit potraviny v místním obchodě, zajít do restaurace, a především navštívit starý Santiniho klášter a pivovar. Pohnutý osud kláštera a celé vesnice dosud tiše dýchá ze staletých zdí a stromů. Vypráví pokorně, s nadějí, bez výčitek, a to dělá ze Želiva klidné a laskavé místo.

Novinka

V nejbližší době se můžete těšit na otevření dalšího ubytování nebo snídani až ke dveřím.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Želiv 338
394 44 Želiv
Navigovat Web