Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 4h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 2 500 Kč
za noc
Dvě moderní maringotky a jeden starý včelín, ukryté v krasné přírodě Vysočiny. Daleko jeden od druhého, daleko od lidí, nabízejí dokonalý soulad jednoduchosti, komfortu a splynutí s přírodou. Kromě vyladěného ubytování si v zimě užijete saunu, dlouhé večery zkrátíte díky skvěle zásobené knihovně nebo horkou koupelí pod hvězdami.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Černá maringotka překvapí komfortem hotelového pokoje v kontrastu s absolutním soukromím kousek od řeky. Z jedné strany krytá lesem, z druhé otevřená kvetoucí louce a krásným západům slunce. Zelená maringotka je vybavena stejně jako černá a kromě nekonečného horizontu nabízí i saunu a hot-tub. Starý včelín je praotcem celé myšlenky a svou energií vás donutí zpomalit, vydechnout a naslouchat. Jeho genius loci vás pohltí a nasměruje vaše myšlenky tím správným směrem.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly

Pokoje

Naše tipy

Sladké nicnedělání

Včelíny vám poskytnou vše pro váš mentální restart. Interiér je promyšlený do detailů. Nic tu nechybí, ani nepřebývá. Přestože jde o maličký prostor, nebudete se tu nudit, ani když se rozhodnete zůstat celý den v posteli. Přímo z peřin budete pozorovat ptáky v korunách stromů či listovat překrásnými knihami, které jsou dalším důvodem, proč odtud odjíždíte plni nové inspirace.

Program na celý den

K dispozici jsou kola a mapy zajímavých tras, které v turistických mapách nenajdete. Pro letní koupání nebo zimní otužování si můžete vybrat ze dvou řek a tří přehrad. Večer poseďte u táboráku nebo pozorujte hvězdné nebe.

Želiv

Až vás lenošení omrzí a duše zatouží po malé procházce, vydejte se do blízké malebné vesnice Želiv, kde můžete nakoupit potraviny v místním obchodě, zajít do restaurace, a především navštívit starý Santiniho klášter a pivovar. Pohnutý osud kláštera a celé vesnice dosud tiše dýchá ze staletých zdí a stromů. Vypráví pokorně, s nadějí, bez výčitek, a to dělá ze Želiva klidné a laskavé místo.

Novinka

V nejbližší době se můžete těšit na otevření dalšího ubytování nebo snídani až ke dveřím.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Želiv 338
394 44 Želiv
Navigovat Web