Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Dvě moderní maringotky se na sebe dívají přes rozlehlou louku na kraji lesa. Tak blízko, a přesto daleko od sebe, aby poskytli svým hostům dostatek soukromí. Dokonalý soulad jednoduchosti, komfortu a spojení s přírodou si rezervujte rychle. Maringotky bývají zamluvené i několik měsíců dopředu.  
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Komfort hotelových zařízení bude velkým překvapením. Domečky májí rády solární energii, která vám posvítí i dobije nutná zařízení. V Černé maringotce je zdroj vody sice lehce omezený, ale o teplou vodu ve sprše nepřijdete. V její Zelené sousedce musíte využít venkovní sprchy. Značka: vhodné pro otužilce.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Baby friendly

Naše tipy

Sladké nicnedělání

Je třeba na chvíli úplně vypnout. Jen tak polehávat a odpočívat v maringotkách, přečíst si dobrou knihu, a hlavně vypnout mobily a poslouchat jen zvuky přírody.

Program na celý den

Půjčte si kola a prozkoumejte vzdálenější okolí nebo se za hezkého počasí vykoupejte v řece Želivka. A večer? Poseďte u táboráku a nechte oheň rozšklebit růžky vašich špekáčků.

Výlet do vesničky Želiv

Vydejte se na krátkou procházku do malebné vesnice Želiv, kde můžete nakoupit potraviny v místním obchodě, zajít do restaurace na dobré jídlo, a především navštívit starý Santiniho klášter a vedlejší pivovar.

Novinka

V nejbližší době se můžete těšit na otevření třetího ubytovacího zařízení, který bude podle všeho v podobě stanů. Jsme nedočkaví, čím nás majitelé překvapí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Želiv 338
394 44 Želiv
Navigovat Web

Ubytování

Domácí mazlíčci jsou vítáni Mimo knížek i společenské hry Holinky k dispozici

Zařízení

Parkování v ceně WiFi není k dispozici Ve městě najdete veškerou občanskou vybavenost