Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 2245.05 Kč
za noc
Na dosah Lomnického Štítu, druhé nejvyšší hory Slovenska, budete právě tady - ve čtyřech moderních apartmánech, které se stanou vaším domovem, zatímco budete objevovat krásy Vysokých Tater. Ať už dorazíte v jakémkoliv ročním období, tady se nudit nebudete.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Tři dvoulůžkové apartmány s možností přistýlky a jeden dvoupokojový pohodlně ubytují každý dva až čtyři hosty. Samozřejmostí je kompletní vybavení, včetně zajištěného parkování. V pěší vzdálenosti najdete skvělé restaurace, supermarket i další služby.
Číst více
Vítěz v kategorii Apartmány 2022
Parkování
Bezbariérový přístup
Dobře tu vaří
Cyklistická trať
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Zážitky v okolí

V pěší dostupnosti je malé lyžařské středisko Jakubkova lúka. V širším okolí pak Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso. V ostatních ročních obdobích je Starý Smokovec výchozím místem pro turistiku, například na Hrebienok, Zamkovského chatu, Sliezsky dom, či Téryho chatu.

Naučné stezky

V pěší dostupnosti objevíte Tricklandii nebo náučnou stezku História Smokovca. Za návštěvu stojí také jedinečné Kvantarium - Interaktívna Galéria Svetla a Poliankovo Digital Gallery.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní Visa karty bude pro vás připraven dezert s kávou / čajem v místní kavárně Trio Caffé . Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód AmazingVisa2024.

Relax & wellness

O gastro zážitky v okolí není nouze. Tradiční restauraci Kolibu Kamzík jsme sami navštívili už nesčetněkrát a můžeme jenom doporučit. Vyzkoušejte také restauraci Central s nabídkou steaků nebo trendy IBA.TU Bistro. Odpočinete si pak ve wellness hotelech Bellevue anebo Grand Starý Smokovec, případně v nedalekém Aquacity Poprad.

Místo přijímá dárkové vouchery ONLINE

Dárkový voucher Amazing Places můžete uplatnit výhradně při rezervaci pobytu online na webu Amazing Places.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Starý Smokovec 19024
062 01 Vysoké Tatry
Navigovat Web