Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 2 650 Kč
za noc
Od rána do večera v práci? Schůzky, porady a tabulky? Máme rádi kontrasty a toto místo vám poskytne zasloužený odpočinek v divoké přírodě na úpatí Šumavy. Do kopců blízko obce Děpoltice se opírají Tři domky, Vyhlídka, Hruška a Ateliér. Menší, útulné dřevostavby s překrásným výhledem do údolí a příjemným zázemím pro vás a vaši rodinu a přátele.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Každý z domků, vypadá uvnitř trochu jinak, ale díky důmyslně řešeným dispozicím nabízí soukromí pro páry i pohodlí pro menší rodinu nebo až 5 dospělých. Objekty mají perfektně vybavené kuchyně, koupelny se sprchou, ale devizou každého z nich jsou terasy, na kterých budete trávit většinu času. Výhledy do zvlněné krajiny, kde polehává ranní opar vám zůstanou v paměti ještě hodně dlouho.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Turistika
Výhled

Pokoje

Naše tipy

Odpočinek

Sem si jedete oddechnout. Ranní kafe na terase, výhledy do údolí, praskající krbová kamna, přes den výlety a večer táborák.

Vybavení

Domky mají plně vybavenou kuchyň včetně horkovzdušné trouby a lednice, čerstvě namletou kávu si připravíte v moka konvičce nebo french pressu, k dispozici jsou i oleje a koření, každý domek má své ohniště s grilem.

Lokalita

Na západním okraji CHKO Šumava, obklopeny rozlehlými sady pod horou Prenet. Domky svou polohou nabídnou nespočet výletů, široké výhledy i hluboké lesy, možnosti koupání i zimních radovánek.

Design

Praktický minimalismus a smysl pro estetiku je vepsán v každém domku, budete se chtít vracet.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Děpoltice 42
340 22 Dešenice
Navigovat Web