Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4 000 Kč
za noc
Koruny tří borovic ve svých pomyslných pažích podpírají kouzelný domek. Ve výšce nad všemi starostmi zve do svých útrob k odpočinku a zároveň láká k netradičnímu dobrodružství, jež splní nejeden sen z dětství. Romantika je zde stálým obyvatelem, přidejte se k ní. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Treehouse stojí na kraji chatové osady v turisticky atraktivní přírodní rezervaci Stvořidla. Je vybaven jednoduše, ale věřte, že víc potřebovat nebudete. V chladnějších měsících vás ohřeje elektrický přímotop, a tak sem směle vyražte ve všech sezonách.
Číst více
Na samotě
IQOS friendly
Gril / ohniště
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Výhled

Naše tipy

Tipy na výlety

Jistě si díky překrásnému úseku Stvořidel a Sluneční zátoce vzpomenete na Jaroslava Foglara a jeho knihy. Pár kroků od Treehouse začíná turistická stezka do Ledče nad Sázavou a do Světlé nad Sázavou. U Lipnice si nenechte ujít zatopené žulové lomy, kde se nachází Národní památník odposlechu.

Lesní zahrada

Atmosféru lesní zahrady si zamilujete ještě víc, až se ponoříte do velkého koupacího sudu z cedrového dřeva, který lze díky vytápění používat za každého počasí. Když vám začne kručet v břiše, zaženou hlad dobroty z grilu nebo špekáčky na ohni.

Kola s sebou

Pokud nejste příznivci dlouhých procházek, vezměte si s sebou kola a prozkoumejte krásy Posázaví. Cyklistické trasy jsou, co by kamenem dohodil.

Pro děti i dospělé

Nebojte se, že za špatného počasí budete mít dlouhou chvíli. I na to tu mysleli a vybavili Treehouse spoustou zábavných doplňků a her. Nudit se nebudou děti, ani dospělí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Krupá 161
58001 Havlíčkův Brod
Navigovat Web