Treehouse Stvořidla

Treehouse Stvořidla v korunách tří borovic je místo, kde si zaručeně odpočinete od každodenních starostí, zároveň zažijete netradiční dobrodružství a nemálo komu se zde splní dětský den. Při lenošení v posteli se můžete kochat krásným výhledem do krajiny a na řeku Sázavu. Ranní káva na terase zalité sluncem je neopakovatelným zážitkem, stejně jako večer u sklenky dobrého vína při západu slunce s výhledem na řeku a pasoucí se koně. Ubytování v Treehouse, to je jednoduše neopakovatelná romantika.


Cena od4500 Kč Objekt /noc

Kapacita 4 osoby

Jak to tam chodí

Treehouse stojí na kraji chatové osady v turisticky atraktivní přírodní rezervaci Stvořidla. Je vybaven jednoduše, ale naleznete zde vše pro Vaše pohodlí. K dispozici je i velký cedrový koupací sud, který si můžete vytopit a koupat se za každého počasí v horké vodě s vůní cedrového dřeva. V chladnějších měsících lze Treehouse vytopit elektrickým přímotopem, proto je ubytování v našem Treehouse celoročně možné. Nepostradatelná je také terasa, na kterou si každé ráno vytáhnete snídaňový koš plný dobrot.

Kde budete spát

Útulný interiér našeho domu na stromě je vybaven masivním a kvalitně zpracovaným nábytkem. Manželskou postel doplňuje rozkládací postel (pohovka), takže se tu vyspí i čtyřčlenná rodina nebo parta kamarádů. Posedět si můžete na prostorné terase a večer si opéct buřta nebo něco dobrého ugrilovat na zahradním ohništi.

Co tam můžete dělat

Okolí řeky Sázavy vybízí k dlouhým procházkám. Jistě se každému vybaví právě zmiňovaný úsek Stvořidel, a Sluneční zátoka díky Jaroslavu Foglarovi a jeho knihám. Pár kroků od Treehouse začíná turistická a stezka, která vás dovede do Ledče nad Sázavou nebo do Světlé nad Sázavavou. V nedaleké Lipnici nesmíte vynechat prohlídku památník národního odposlechu v zatopených lomech. Pokud přijedete na více dní a budete mít chvíli času, kdy nebudete relaxovat v lesní zahradě u Treehouse, grilovat, opékat buřty, hledat houby v přilehlém lesíku, boulderovat na skalách pod Treehouse, nebo se koupat v cedrovém sudu, projíždět se na koních, určitě Vás okouzlí procházky kolem řeky Sázavy, nebo dokonce sjíždění Sázavy na kánoích. Rezervaci a přistavení lodí Vám rádi zařídíme.


Co byste ještě měli vědět

  • Snídaně v ceně ubytování
  • Součástí Treehouse je také sprcha a toaleta
  • Doporučujeme si přibalit teplejší oblečení
  • Auto můžete zaparkovat 300 metrů od ubytování
  • Možnost grilování na zahradním ohništi

Další nabídky v této lokalitě

Včelíny Želiv

Glamour camping

Letohrádek svatý Vojtěch

Boutique hotely

Chateau Hostačov

Boutique hotely

Farma Kalhov

Malé penziony

Malešov Camp

Glamour camping