Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4000.00 Kč
za noc
Koruny tří borovic ve svých pomyslných pažích podpírají kouzelný domek. Ve výšce nad všemi starostmi zve do svých útrob k odpočinku a zároveň láká k netradičnímu dobrodružství, jež splní nejeden sen z dětství. Romantika je zde stálým obyvatelem, přidejte se k ní. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Treehouse stojí na kraji chatové osady v turisticky atraktivní přírodní rezervaci Stvořidla. Je vybaven jednoduše, ale věřte, že víc potřebovat nebudete. V chladnějších měsících vás ohřeje elektrický přímotop, a tak sem směle vyražte ve všech sezonách.
Číst více
Na samotě
IQOS friendly
Gril / ohniště
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Tipy na výlety

Jistě si díky překrásnému úseku Stvořidel a Sluneční zátoce vzpomenete na Jaroslava Foglara a jeho knihy. Pár kroků od Treehouse začíná turistická stezka do Ledče nad Sázavou a do Světlé nad Sázavou. U Lipnice si nenechte ujít zatopené žulové lomy, kde se nachází Národní památník odposlechu.

Lesní zahrada

Atmosféru lesní zahrady si zamilujete ještě víc, až se ponoříte do velkého koupacího sudu z cedrového dřeva, který lze díky vytápění používat za každého počasí. Když vám začne kručet v břiše, zaženou hlad dobroty z grilu nebo špekáčky na ohni.

Kola s sebou

Pokud nejste příznivci dlouhých procházek, vezměte si s sebou kola a prozkoumejte krásy Posázaví. Cyklistické trasy jsou, co by kamenem dohodil.

Pro děti i dospělé

Nebojte se, že za špatného počasí budete mít dlouhou chvíli. I na to tu mysleli a vybavili Treehouse spoustou zábavných doplňků a her. Nudit se nebudou děti, ani dospělí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Krupá 161
58001 Havlíčkův Brod
Navigovat Web