Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 1h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 2 000 Kč
za noc
Vydejte se za poznáním jednoho z nejopuštěnějších míst naší republiky - Ralska. Liduprázdná pahorkatina protkaná tajemnými stezkami a krásnými rybníky je ideálním místem pro vaše toulky přírodou. A kde si večer ustelete? No přece na stromě.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V domku na stromě je romantika při svíčkách zaručena, rozmyslete si tedy, jestli pojedete ve dvou nebo s sebou přiberete také děti - i na to jsou tu připraveni. Vyzkoušejte si aspoň na pár nocí návrat k přírodě a zkuste život bez elektřiny, televize a počítačů. Přesvědčte se, že na čerstvém vzduchu vám vše bude chutnat tak nějak jinak, tak trošku líp.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Parkování
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Naše tipy

Ohniště s grilem

Majitelé vám rádi objednají maso u místního řezníka, které si můžete na grilu sami upravit. Zajistí vám také domácí špekáčky.

Atraktivní poloha

Nedaleko vojenského prostoru Ralsko, který láká nejen svou malebnou přírodou, ale především tím, že byl pro turisty až do roku 1991 uzavřen.

Nekonečná romantika

Relaxujte na terase se sklenkou vína při pohledu na rybník pod domkem

Ve stylu Hygge

Treehouse je vybaven postelemi se zdravotními matracemi. K dispozici máte svíčky a základní nádobí kuchyně k servírování přímo na terase.

Hygiena zaručena

Nemusíte se bát, že byste přišli o svůj koupelnový rituál. Venku najdete sprchu a uvnitř zase ekologickou toaletu (nebo je-li libo klasická kadibudka, i tu tady mají).

Pro malé uličníky

Děti se tu vydovádí na pískovišti a hřišti s prolézačkami a houpačkou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Chrastná 1
46352 Osečná – Chrastná
Navigovat Web