Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2594.55 Kč
za noc
Vratislav je jedno z největších, nejzelenějších a nejstarších polských měst. Leží na dvanácti ostrovech ve Slezské nížině protkané řekou Odrou a jejími přítoky. Vratislavi se říká “město sta mostů” nebo také “Benátky severu”. Po Benátkách a Amsterdamu má totiž třetí největší počet mostů, můstků a lávek v Evropě. Najdete jich tu více než sto třicet.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
V srdci nejstarší historické části Vratislavi jsme objevili Hotel The Bridge Wrocław MGallery. Jeho pět hvězdiček je synonymem dokonalých služeb, designu a komfortu, ale také zcela unikátních výhledů na staré město a sousední katedrálu.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Rozkvetlá zahrada
Wellness
Konferenční místnost

Naše tipy

Restaurace CRAFT

Nejkvalitnější lokální suroviny, nezvykle kreativní přístup šéfkuchaře a k tomu skvělý servis si vás zaručeně získají. Navíc jídla máte možnost párovat s výbornými víny, řemeslným pivem nebo s likéry a pálenkami z rodinných palíren.

Nej lokalita

Ostrów Tumski, kde se hotel nachází, byl v dávných dobách skutečným ostrovem a dodnes je skutečným historickým srdcem města. Genius loci je zde neopakovatelné, proto čerpejte všemi doušky.

S kým vyrazit

Ať už pojedete na romantický výlet ve dvou, vezmete celou rodinu nebo partu přátel, určitě se vám ve městě plném historických památek, kaváren, restaurací a trpaslíků zalíbí stejně jako nám.

The Bridge Spa

Kromě saunování a masáží si i tady můžete dopřát výhled na panorama města z pátého patra, hezky s nadhledem.

Jako doma

Vratislav nebo polsky Wrocław patřila v minulosti do zemí Koruny české a snad i proto tu přátelskou atmosféru cítíte na každém kroku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Plac Katedralny 8
50-329 Wroclaw
Navigovat Web