Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 390 Kč
za noc
Samsara je sanskrtský výraz pro kruh života, je synonymem putování a znovuzrození. A znovuzrození vám chce poskytnout právě statek Samsara. Inspirace pro koncept statku pochází z Nepálu. Vznikla tak oáza zdravého životního stylu a aktivního odpočinku pro duši i tělo.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Začněte volbou pokoje či apartmánu. V obojím vás ke klidu naladí dřevo, barvy a fotografie nepálské kultury. Statek myslí dispozičně na páry, ale i rodiny, a tak v nabídce najdete také ubytování se dvěma ložnicemi pro pět osob.
Číst více
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Wellness

Pokoje

Naše tipy

Wellness

V novém wellness centru s příjemnou intimní atmosférou si můžete užít teplo sauny a následné ochlazení ledovou vodou z vědra. Starosti a napětí se zbavíte v páře nebo vířivce. Odpočívat pak můžete na kryté venkovní terase.

Pro děti

Nejmenší nechte vybít přebytečnou energii na dětském hřišti nebo zaměstnejte jejich hlavy společenskými hrami, které vám personál zapůjčí. Nejen děti jistě uvítají posezení u ohniště.

Relax

Za příznivého počasí vám terasa nabídne odpočinek na čerstvém vzduchu. Tam můžete zakončit svůj den báječnou večeří se zapadajícím sluncem v zádech. V zimě přesuňte relaxaci k rozpálenému krbu.

Svatby, oslavy a firemní akce

Hledáte místo pro vaši svatbu, firemní akci nebo oslavu narozenin? Malebný areál bude perfektním prostředím pro jakoukoliv událost. Svatba v třešňovém sadu se stane nezapomenutelnou stejně jako firemní akce, teambuilding či oslava narozenin.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Klepačov 236
678 01 Blansko
Navigovat Web