Srub U Kocoura

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Srub U Kocoura je nový, luxusní a stylově zařízený srub v srdci České Kanady v obci Kunžak. Vůně dřeva, kanadský styl výstavby srubu a neuvěřitelně domácká atmosféra si podmaní každého hosta.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Lyžování
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Ihned po příjezdu, kdy vás uvítají příjemní majitelé, manželé Svobodovi, budete nadšení z místa, kde se srub nachází. Budete si připadat jako na samotě, kde vás obklopují jen klidné lesy a soukromý rybník. Srub je ideálním místem na skloubení odpočinku s množstvím kulturního i sportovního vyžití v okolní přírodě.

Kde budete spát

V přízemí srubu naleznete plně vybavený kuchyňský kout, kde si ráno můžete připravit své cappuccino a prostorný obývací pokoj s krbem, odkud velkým francouzským oknem projdete na venkovní terasu a můžete se tam kochat výhledem na lesní rybník Nový. V patře jsou umístěny tři dvoulůžkové pokoje, všechny s možností přistýlky. V každém patře je umístěna koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Co tam můžete dělat

Ráno můžete posnídat na terase s výhledem na rybník, k obědu si udělejte buřty u ohniště a večer se ohřejte ve finské sauně, která je umístěna v přízemí srubu.  

Navštívíte-li srub v letních měsících, zajeďte se vykoupat na rybník Zvůle nebo navštivte Rozhlednu u Jakuba s množstvím drobných rybníčků. Pro cestovatele a milovníky památek jsou na dosah města Jindřichův Hradec, Telč a Slavonice. Pro cyklisty je tu množství cyklotras a pokud jste na dovolené s dětmi, největším lákadlem pro ně bude soukromý Zoopark na Hrádečku nebo aquapark v Jindřichově Hradci.

Co byste ještě měli vědět

  • Domácí mazlíčci vítáni po předchozí domluvě.
  • V celém objektu zákaz kouření.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Kouzelné chaloupky 2018 Vítěz v kategorii Kouzelné chaloupky 2018
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Letohrádek svatý Vojtěch

Boutique hotely

Wellnessfishing

Glamour camping

Wellnessroubenka

Kouzelné roubenky

Na Špejcharu

Apartmány

Wellnessvagón

Glamour camping