Srub U Kocoura

Srub U Kocoura je nový, luxusní a stylově zařízený srub v srdci České Kanady v obci Kunžak. Vůně dřeva, kanadský styl výstavby srubu a neuvěřitelně domácká atmosféra si podmaní každého hosta.

Vybavení

JAK TO TAM CHODÍ

Ihned po příjezdu, kdy vás uvítají příjemní majitelé, manželé Svobodovi, budete nadšení z místa, kde se srub nachází. Budete si připadat jako na samotě, kde vás obklopují jen klidné lesy a soukromý rybník. Srub je ideálním místem na skloubení odpočinku s množstvím kulturního i sportovního vyžití v okolní přírodě.

KDE BUDETE SPÁT

V přízemí srubu naleznete plně vybavený kuchyňský kout, kde si ráno můžete připravit své cappuccino a prostorný obývací pokoj s krbem, odkud velkým francouzským oknem projdete na venkovní terasu a můžete se tam kochat výhledem na lesní rybník Nový. V patře jsou umístěny tři dvoulůžkové pokoje, všechny s možností přistýlky. V každém patře je umístěna koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Ráno můžete posnídat na terase s výhledem na rybník, k obědu si udělejte buřty u ohniště a večer se ohřejte ve finské sauně, která je umístěna v přízemí srubu.  

Navštívíte-li srub v letních měsících, zajeďte se vykoupat na rybník Zvůle nebo navštivte Rozhlednu u Jakuba s množstvím drobných rybníčků. Pro cestovatele a milovníky památek jsou na dosah města Jindřichův Hradec, Telč a Slavonice. Pro cyklisty je tu množství cyklotras a pokud jste na dovolené s dětmi, největším lákadlem pro ně bude soukromý Zoopark na Hrádečku nebo aquapark v Jindřichově Hradci.

CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

Domácí mazlíčci vítáni po předchozí domluvě

V celém objektu zákaz kouření

Srub U Kocoura

Kunžak 146
378 62, Kunžak
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Šupina a Šupinka

Restaurace

Wellnessroubenka

Kouzelné chalupy

Šupina a Šupinka

Malé penziony

Fořtovna

Penziony

Wellnessfishing

Kouzelné chalupy