Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 6 000 Kč
za noc
V srdci České Kanady na vás čeká svérázný Srub U Kocoura s velkým rybníkem a výhledem do lesů. Nekonečná zeleň a pobyt na samotě udělá z vaší dovolené odpočinkový pobyt, ze kterého se vrátíte jako znovuzrození. Vůně dřeva, kanadský styl stavby a neuvěřitelně domácká atmosféra si vás určitě získají.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Milí majitelé vytvořili na úžasném místě dřevěné zázemí pro všechny, co hledají útěk od města do přírody. Kolem je neuvěřitelný klid a daleko široko ani živáček. Nemusíte se bát vypustit děti na zelenou stráň před chalupou a žádní sousedé vám nevyhubují za případný hluk.
Číst více
Vítěz v kategorii Kouzelné chaloupky
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Parkování
Přijímáme vouchery AP
Krb
Možnost rybařit
9x 150 m2 9x

Ubytování ve stylově zařízeném kanadském srubu je vhodné pro rodiny s dětmi, ale i pro partu cyklistů či běžkařů. Mezi naše hosty patří i páry nebo jednotlivci, kteří potřebují nabrat sílu uprostřed přírody.

Od 6 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Hurá na kolo

Pro cyklisty je v okolí velké množství cyklotras a pro děti zase soukromý Zoopark na Hrádečku nebo aquapark v Jindřichově Hradci.

Na samotě u lesa

Srub leží za rybníkem daleko od všeho a všech a jeho výhoda je mimo jiné v tom, že pokud si přivezete suroviny s sebou, nepotřebujete kontakt s okolním světem.

Na terase

Hodování ve Srubu u Kocoura patří terase. Vyneste si snídani i s kávou ven a užijte si pomalé ráno na čerstvém vzduchu. Pokud se vám nechce vařit, napíchněte buřt na klacek a nechte oheň, ať vám připraví oběd nebo večeři.

Vodní svět & sauna

Před srubem je obrovský rybník. Nahodíte prut? Pokud je libo relax ve formě sauny, můžete se vypotit právě tam.

Nekonečné možnosti

Vyrazte na túru nebo projížďku na kolech, zajeďte si za kulturou do nedalekých historických měst nebo se protáhněte jógou na trávníku s výhledem na rybník. Nechcete nic dělat? Sedněte si na terasu, udělejte si kafe a nechte čas jen tak plynout.

Kam na výlet

Tipů na výlety je v okolí nespočet, zapomenout byste ale určitě neměli na návštěvu krásného Jindřichova Hradce. Pokud máte rádi městské procházky, doplňte si seznam ještě o Telč a Slavonice.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kunžak
37862 Kunžak
Navigovat Web