Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3 000 Kč
za noc
Přijeďte na jižní Moravu k Sousedům. Že nejste zdejší a žádné tam nemáte? Až vás přivítají v novém rodinném penzionu s otevřenou náručí v duchu tradiční moravské pohostinnosti a se sklenkou vína, budete se tu cítit jako doma.  
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dopřejte si dovolenou uprostřed vinařského ráje s výhledem na Novomlýnská jezera. Tady dělají svou práci s láskou, pokorou a úsměvem na tváři. Se stejným nadšením pro naprostou spokojenost hostů byly vytvořeni i čtyři zbrusu nové apartmány na kraji obce Pavlov.
Číst více
Vinný sklípek
Parkování
Domácí snídaně
Soukromá vířivka
Baby friendly
Servis přímo od majitelů

Naše tipy

Kavárna

Každé ráno se dole z kavárny line vůně báječné snídaně a během dne vás aroma čerstvě namleté kávy přiláká třeba na našlehané cappuccino se zákuskem.

Suvenýry

Těšit se můžete i na malý přilehlý obchůdek plný lokálních dobrot, suvenýrů a toho nejlepšího vína.

Pro náročnější

Doporučujeme apartmán č. 2 se soukromou terasou a venkovní sprchou nebo apartmán č. 4 s vlastní vířivkou. Už se v ní vidíte?

Hurá na výlet

Když už budete v Pavlově, zamiřte do Archeoparku, vyšlápněte si na Hrad Děvičky nebo si zajeďte do Mikulova na Svatý kopeček.

Léto otevřených sklepů

Umíte ocenit dobré víno? Pak určitě navštivte pavlovské sklepy během této akce. Vaše zážitky budou veselé a sklenice stále plné.

Krásně i venku

Na venkovní terase se krásně relaxuje ať jsou letní měsíce nebo je chladněji. Zahřeje i osvěží vás místní pálavské víno.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

23.dubna 30
692 01 Pavlov
Navigovat Web