Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 6191.25 Kč
za noc
Rodinné podniky máme rádi. A v případě horských kouzelných míst to platí dvojnásob. Spojuje je tradice, vášeň pro řemeslo a přátelská atmosféra. Sonus Alpis koupila rodina Marmsoler teprve nedávno, jejich zkušenost s pohostinstvím však trvá přes padesát let už po tři generace. V italském Tridentsku-Horním Adiže tak život běží trochu jinak, klidně a s důrazem na kvalitu ve službách a produktech, které tu nabízejí s úctou a respektem.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Koncept hotelu je Adults only a nabídka je tomu absolutně uzpůsobená. Ať už se jedná o kulinářské umění kuchařského týmu, špičkového wellnessu či hudebního programu, budete se tu cítit skvěle a nerušeně. Světlé, tradičně laděné pokoje a apartmány voní novotou a horským dřevem. Výhledy jsou nadpozemské a vzduch tak krystalicky čistý, že i ranní káva na terase voní jinak.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Bezbariérový přístup
Wellness
Adult only
Výhled

Pokoje

Naše tipy

Lokalita

Val Gardena je takřka za rohem, tak si nezapomeňte lyže čí kola, je to neskutečný zážitek.

Gastronomie

Je až s podivem, jak jednoduše a lehce se dá vykouzlit zážitek z jídla. Vše je tu čerstvé, chutné, inspirativní.

Wellness

Takový výhled z bazénu na majestátní vrcholy Dolomit jsme nikde neviděli. Ze všech saun se dá vyjít na příjemnou zahradu a relaxovat v lehátkách s bylinným čajem v ruce.

Svatba jako řemen

Na ty nejdůležitější dny vašeho života jsou tu skvěle připraveni. Svatby rodina Marmsoler pořádá po desetiletí a ví co a jak.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

St. Valentin 12/1
39040 Kastelruth
Navigovat Web