Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4 900 Kč
za noc
Na první pohled vypadá Sonnenhof jako každý jiný hotel, služby které však nabízí jsou naprosto neuvěřitelné. Rodinná atmosféra s tyrolskou pohostinností je cítit na každém kroku. Hotel leží na dosah přírodního parku Karwende, přímo nad jezerem Achensee.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Ubytovat se můžete v pokojích nebo v apartmánech plných prostoru a světla. Vybavené jsou moderním dřevěným nábytkem a všechny mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou. Bonus? Fantastický výhled z pokojů přímo na hory. Přes den zábava, večer odpočinek. Kousek od hotelu je jezero Achensee, kde můžete celé léto surfovat, plachtit, jezdit kolem jezera na kole, zahrát si golf a v zimě dojdete přímo k lanovce.
Číst více
Dobře tu vaří
Wellness
Cyklistická trať
Sauna
V okolí sjezdovky

Naše tipy

Jezero Achensee

Co takhle velké jezero s výhledem na zasněžené hory? Ano, přesně to je Achensee. Zde si užijete naprostý relax, pohodu a nezapomenutelný zážitky.

V zimě na na lyže

Region Achensee je jedním z nejznámějších areálů v Rakousku s 200 kilometry sjezdovek.

Nature Spa

Pro milovníky wellnessu je v hotelu Sonnenhof naprosto úžasné spa, který vás překvapí svým designovým interiérem a vůní po bylinkách.

V létě na kola

Objevujte přírodu pohodlně na kole nebo na elektrokole. Četné cesty vedou podél břehu jezera nebo do údolí Karwendel. Jízdní kola a elektrokola jsou zde k dispozici na mnoha půjčovnách.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Karwendelstrasse 83
6213 Pertisau
Navigovat Web