Sonnenhof Genusshotel & Appartements

Na první pohled vypadá Sonnenhof jako každý jiný hotel, služby které však nabízí jsou naprosto neuvěřitelné. Rodinná atmosféra s tyrolskou pohostinností je cítit na každém kroku. Hotel leží na dosah přírodního parku Karwende, přímo nad jezerem Achensee.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Lyžování
  • Parkování
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Ubytovat se můžete v prostorných pokojích pro dvě až čtyři osoby nebo třeba ve velkých apartmánech až pro osm osob. I ty nejmenší apartmány jsou velmi prostorné a prosvětlené. Vybavené jsou moderním dřevěným nábytkem a kvalitními matracemi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou. Bonus? Fantastický výhled z pokojů přímo na hory.

Co tam můžete dělat

Přes den zábava, večer odpočinek. Kousek od hotelu je Jezero Achensee, kde můžete celé léto surfovat, plachtit, jezdit kolem jezera na kole, zahrát si golf a v zimě pohodovou chůzí dojdete přímo k lanovce. No a po celodenním výletu je třeba zrelaxovat tělo. V Natur Spa si dopřejte saunu s vůní alpských bylin, příjemnou masáž nebo horké lázně. Dopřát si k tomu můžete velmi oblíbený čaj Sonnentor a spoustu sušeného ovoce. K tomu, aby byl pobyt dokonalý, patří už jen jediné. Skvělé jídlo. Kuchyně pod taktovkou Michaela Hubera připravuje tradiční tyrolské speciality v podobě čtyřchodových menu.

Co byste měli ještě vědět

Každé ráno se podávají skvělé snídaně formou bufetových stolů

Parkování zdarma přímo u hotelu

Bezplatné Wi-Fi v celém objektu

Další nabídky v této lokalitě

Mama Thresl

Boutique hotely

Chalet Brandleit

Kouzelné chalupy

Dolomitenhütte

Malé penziony

Luxuslodge - Zeit zum Leben

Kouzelné chalupy

Landgut Moserhof

Kouzelné chalupy