Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 5040.84 Kč
za noc
Na první pohled vypadá Sonnenhof jako každý jiný hotel, služby které však nabízí jsou naprosto neuvěřitelné. Rodinná atmosféra s tyrolskou pohostinností je cítit na každém kroku. Hotel leží na dosah přírodního parku Karwende, přímo nad jezerem Achensee.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Ubytovat se můžete v pokojích nebo v apartmánech plných prostoru a světla. Vybavené jsou moderním dřevěným nábytkem a všechny mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou. Bonus? Fantastický výhled z pokojů přímo na hory. Přes den zábava, večer odpočinek. Kousek od hotelu je jezero Achensee, kde můžete celé léto surfovat, plachtit, jezdit kolem jezera na kole, zahrát si golf a v zimě dojdete přímo k lanovce.
Číst více
Dobře tu vaří
Wellness
Cyklistická trať
Sauna
V okolí sjezdovky

Naše tipy

Jezero Achensee

Co takhle velké jezero s výhledem na zasněžené hory? Ano, přesně to je Achensee. Zde si užijete naprostý relax, pohodu a nezapomenutelný zážitky.

V zimě na na lyže

Region Achensee je jedním z nejznámějších areálů v Rakousku s 200 kilometry sjezdovek.

Nature Spa

Pro milovníky wellnessu je v hotelu Sonnenhof naprosto úžasné spa, který vás překvapí svým designovým interiérem a vůní po bylinkách.

V létě na kola

Objevujte přírodu pohodlně na kole nebo na elektrokole. Četné cesty vedou podél břehu jezera nebo do údolí Karwendel. Jízdní kola a elektrokola jsou zde k dispozici na mnoha půjčovnách.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Karwendelstrasse 83
6213 Pertisau
Navigovat Web