Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Na první pohled vypadá Sonnenhof jako každý jiný hotel, služby které však nabízí jsou naprosto neuvěřitelné. Rodinná atmosféra s tyrolskou pohostinností je cítit na každém kroku. Hotel leží na dosah přírodního parku Karwende, přímo nad jezerem Achensee.

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Ubytovat se můžete v prostorných pokojích nebo v apartmánech plných prostoru a světla. Vybavené jsou moderním dřevěným nábytkem a všechny mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou. Bonus? Fantastický výhled z pokojů přímo na hory. Přes den zábava, večer odpočinek. Kousek od hotelu je Jezero Achensee, kde můžete celé léto surfovat, plachtit, jezdit kolem jezera na kole, zahrát si golf a v zimě dojdete přímo k lanovce.
Číst více

Naše tipy

Jezero Achensee

Co takhle velké jezero s výhledem na zasněžené hory? Ano, přesně to je Achensee. Zde si užijete naprostý relax, pohodu a nezapomenutelný zážitky.

V zimě na na lyže

Region Achensee je jedním z nejznámějších areálů v Rakousku s 200 kilometry sjezdovek.

Nature Spa

Pro milovníky wellnessu je v hotelu Sonnenhof naprosto úžasné spa, který vás překvapí svým designovým nteriérem a vůní po bylinkách.

V létě na kola

Objevujte přírodu pohodlně na kole nebo na elektrokole. Četné cesty vedou podél břehu jezera nebo do údolí Karwendel. Jízdní kola a elektrokola jsou zde k dispozici na mnoha půjčovnách.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Karwendelstrasse 83
6213 Pertisau
Navigovat Web

Ubytování

Každé ráno se podávají skvělé snídaně formou bufetových stolů.

Zařízení

Bezplatné Wi-Fi v celém objektu. Parkování zdarma přímo u hotelu.