Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 5 900 Kč
za noc
Místo, kde můžete na chvíli uniknout. Zastavit. Nadechnout se. Mezi poli co by kamenem dohodil od Hradce Králové najdete SALORI – saunovou zahradu, která promlouvá ke všem smyslům. Venkovní sauny s výhledem do zahrady, ochlazovací jezírko, relaxační zóny, ale taky restaurace, kavárna a privátní zahrada. Mysleli tu prostě na všechno. A tak není divu, že se sem člověk tak rád vrací.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
SALORI nabízí nejen útočiště od shonu všedních dní, ale i jedinečný zážitek. Každá sauna je tu věnována jednomu ze smyslů. V sauně „Sluchem“ se zaposloucháte do uklidňujících tónů muzikoterapie, ta s názvem „Vůní“ vás omámí vůní bylin, květin a stromů, v „Dotykem“ si namícháte vlastní peeling a z té, které se říká „Pohledem“, se vám naskytne ten nejhezčí pohled na vodní hladinu jezera i celou zahradu. Najdete tu i saunu ceremoniální, kde vás zkušení saunéři provedou saunovými ceremoniály.
Číst více
IQOS friendly
Biotop
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 5 900 Kč
za noc

Naše tipy

Skvěle se tu najíte

Ve zdejší kuchyni ctí sezónnost i všechny suroviny, se kterými pracují. Nejraději vaří z toho, co sami najdou v přírodě kolem. Třeba dort z jehličí.

Místo plné zážitků

Až ze sebe vypotíte vše, co vás tíží, můžete si zajít na masáž nebo zacvičit jógu. Vychutnat si svoji oblíbenou kávu nebo skleničku toho nejlepšího z českých a moravských vinic.

Privátní zahrada

Pro ty, co chtějí naprosté soukromí, tu mají privátní zahradu s vlastní saunou, vířivkou a bazénem. Ideální schovávačka, ať už plánujete romantický víkend ve dvou nebo si chcete užít „trochu jiný večírek“ s přáteli.

Rodinná pohoda

Hned při první návštěvě se tu budete cítit jako doma. Díky vstřícnosti zaměstnanců i majitelů tu vládne pohodová atmosféra.

Oáza klidu

Jakmile vstoupíte dovnitř, ocitnete se v zenu. Majitelé šli cestou malé kapacity na velkém prostoru, takže tu najdete vždy klid a soukromí.

Obklopeni přírodou

Ze sauny v županu rovnou do hamaky. Areál nabízí i dvě odpočinkové louky, kde čas plyne tak nějak pomaleji.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Jana Černého 376/5
50302 Hradec Králové
Navigovat Web