Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 5 900 Kč
za noc
Místo, kde můžete na chvíli uniknout. Zastavit. Nadechnout se. Mezi poli co by kamenem dohodil od Hradce Králové najdete SALORI – saunovou zahradu, která promlouvá ke všem smyslům. Venkovní sauny s výhledem do zahrady, ochlazovací jezírko, relaxační zóny, ale taky restaurace, kavárna a privátní zahrada. Mysleli tu prostě na všechno. A tak není divu, že se sem člověk tak rád vrací.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
SALORI nabízí nejen útočiště od shonu všedních dní, ale i jedinečný zážitek. Každá sauna je tu věnována jednomu ze smyslů. V sauně „Sluchem“ se zaposloucháte do uklidňujících tónů muzikoterapie, ta s názvem „Vůní“ vás omámí vůní bylin, květin a stromů, v „Dotykem“ si namícháte vlastní peeling a z té, které se říká „Pohledem“, se vám naskytne ten nejhezčí pohled na vodní hladinu jezera i celou zahradu. Najdete tu i saunu ceremoniální, kde vás zkušení saunéři provedou saunovými ceremoniály.
Číst více
Vítěz v kategorii Spa&Wellness 2023
IQOS friendly
Biotop
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Naše tipy

Skvěle se tu najíte

Ve zdejší kuchyni ctí sezónnost i všechny suroviny, se kterými pracují. Nejraději vaří z toho, co sami najdou v přírodě kolem. Třeba dort z jehličí.

Místo plné zážitků

Až ze sebe vypotíte vše, co vás tíží, můžete si zajít na masáž nebo zacvičit jógu. Vychutnat si svoji oblíbenou kávu nebo skleničku toho nejlepšího z českých a moravských vinic.

Privátní zahrada

Pro ty, co chtějí naprosté soukromí, tu mají privátní zahradu s vlastní saunou, vířivkou a bazénem. Ideální schovávačka, ať už plánujete romantický víkend ve dvou nebo si chcete užít „trochu jiný večírek“ s přáteli.

Rodinná pohoda

Hned při první návštěvě se tu budete cítit jako doma. Díky vstřícnosti zaměstnanců i majitelů tu vládne pohodová atmosféra.

Oáza klidu

Jakmile vstoupíte dovnitř, ocitnete se v zenu. Majitelé šli cestou malé kapacity na velkém prostoru, takže tu najdete vždy klid a soukromí.

Obklopeni přírodou

Ze sauny v županu rovnou do hamaky. Areál nabízí i dvě odpočinkové louky, kde čas plyne tak nějak pomaleji.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Jana Černého 376/5
50302 Hradec Králové
Navigovat Web