Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 121 €
za noc
Hluboko v srdci Štiavnických vrchů daleko od velkoměsta najdete hotel Salamandra, jako stvořený pro rodiny s dětmi, i dokonalý odpočinek ve dvou. Baví vás objevovat a zažívat něco nového? Pak je pro vás toto kouzelné místo tím pravým útočištěm.   
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Standardních dvoulůžkové nebo rodinné pokoje pro čtyři až šest osob s oddělenými ložnicemi jsou útulnou variantou. Ale pokud byste uvítali více prostoru, zvolte apartmány taktéž pro šest hostů. Všechny jsou vybaveny kuchyňskou linkou a prostorným obývákem s posezením a vybavenou koupelnou, která je také součástí všech pokojů.
Číst více
Vítěz v kategorii Nejkrásnější prázdninový resort 2022
Parkování
Biotop
Kolo / Elektrokolo
Dobře tu vaří
Wellness
Konferenční místnost

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 0 Kč
za noc

Naše tipy

Nudit se tu nebudete

Zabaví vás tenis, nohejbal, badminton nebo třeba pétanque. Vaše ratolesti se vydovádí na dětském hřišti nebo na pump track dráze pro kola. Ty s sebou brát nemusíte, vše vám tu řádi půjčí.

Ideální pro firmy

Spojte firemní poradu s aktivním odpočinkem a utužte nejen vztahy, ale i zdraví. Tady si skvěle užijete společné chvíle jak v létě, tak v zimě.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní VISA karty bude na vás na pokoji jako pozornost čekat navíc i láhev vína. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód VISABENEFITPROGRAM.

Dosyta si odpočinete

Šestnácti metrový bazén s lehátky a výhledem do zahrady je vám volně k dispozici. V létě vyrazte na pláž s jezírkem přímo před hotelem. Skvěle si odpočinete i ve vířivce nebo finské a parní sauně.

Chalet Salamandra

Naprosté soukromí a služby resortu stále na dosah. Kapacita chaletu je 15 osob a ocení ho především příznivci přírodních a ekologických materiálů.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horný Hodrušský tajch 1
966 61 Hodruša Hámre
Navigovat Web