Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Hluboko v srdci Štiavnických vrchů daleko od velkoměsta najdete hotel Salamandra, jako stvořený pro rodiny s dětmi, i dokonalý odpočinek ve dvou. Baví vás objevovat a zažívat něco nového? Pak je pro vás toto kouzelné místo tím pravým útočištěm. 

 

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Standardních dvoulůžkové nebo rodinné pokoje pro čtyři až šest osob s oddělenými ložnicemi jsou útulnou variantou. Ale pokud byste uvítali více prostoru, zvolte apartmány taktéž pro šest hostů. Všechny jsou vybaveny kuchyňskou linkou a prostorným obývákem s posezením a vybavenou koupelnou, která je také součástí všech pokojů.
Číst více
Parkování v ceně
Biotop
Kolo / Elektrokolo
Dobře tu vaří
Luxusní wellness
Konferenční místnost

Naše tipy

Nudit se tu nebudete

Zabaví vás tenis, nohejbal, badminton nebo třeba pétanque. Vaše ratolesti se vydovádí na dětském hřišti nebo na pump track dráze pro kola. Ty s sebou brát nemusíte, vše vám tu řádi půjčí.

Ideální pro firmy

Spojte firemní poradu s aktivním odpočinkem a utužte nejen vztahy, ale i zdraví. Tady si skvěle užijete společné chvíle jak v létě, tak v zimě.

Dosyta si odpočinete

Šestnácti metrový bazén s lehátky a výhledem do zahrady je vám volně k dispozici. V létě vyrazte na pláž s jezírkem přímo před hotelem. Skvěle si odpočinete i ve vířivce nebo finské a parní sauně.

Chalet Salamandra

Naprosté soukromí a služby resortu stále na dosah. Kapacita chaletu je 15 osob a ocení ho především příznivci přírodních a ekologických materiálů.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horný Hodrušský tajch 1
966 61 Hodruša Hámre
Navigovat Web

Ubytování

Toaletní potřeby Fén

Zařízení