Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Hluboko v srdci Štiavnických vrchů daleko od velkoměsta najdete hotel Salamandra, jako stvořený pro rodiny s dětmi, i dokonalý odpočinek ve dvou. Baví vás objevovat a zažívat něco nového? Pak je pro vás toto kouzelné místo tím pravým útočištěm.   
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Standardních dvoulůžkové nebo rodinné pokoje pro čtyři až šest osob s oddělenými ložnicemi jsou útulnou variantou. Ale pokud byste uvítali více prostoru, zvolte apartmány taktéž pro šest hostů. Všechny jsou vybaveny kuchyňskou linkou a prostorným obývákem s posezením a vybavenou koupelnou, která je také součástí všech pokojů.
Číst více
Vítěz v kategorii Nejkrásnější prázdninový resort 2022
Parkování v ceně
Biotop
Kolo / Elektrokolo
Dobře tu vaří
Luxusní wellness
Konferenční místnost
2x 24 m2 2x

Stylově zařízený dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky nebo dětské postýlky, má samostatnou koupelnu se sprchou, WC a fénem

Od 2 575 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Nudit se tu nebudete

Zabaví vás tenis, nohejbal, badminton nebo třeba pétanque. Vaše ratolesti se vydovádí na dětském hřišti nebo na pump track dráze pro kola. Ty s sebou brát nemusíte, vše vám tu řádi půjčí.

Ideální pro firmy

Spojte firemní poradu s aktivním odpočinkem a utužte nejen vztahy, ale i zdraví. Tady si skvěle užijete společné chvíle jak v létě, tak v zimě.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní VISA karty bude na vás na pokoji jako pozornost čekat navíc i láhev vína. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód VISABENEFITPROGRAM.

Dosyta si odpočinete

Šestnácti metrový bazén s lehátky a výhledem do zahrady je vám volně k dispozici. V létě vyrazte na pláž s jezírkem přímo před hotelem. Skvěle si odpočinete i ve vířivce nebo finské a parní sauně.

Chalet Salamandra

Naprosté soukromí a služby resortu stále na dosah. Kapacita chaletu je 15 osob a ocení ho především příznivci přírodních a ekologických materiálů.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horný Hodrušský tajch 1
966 61 Hodruša Hámre
Navigovat Web