Sad nad Klingerom

Kouzelné místo na Slovensku

Proč Sad nad Klingerom? Protože ubytování se nachází přímo nad jezerem Klinger na jižním svahu. Ráno se budete probouzet s výhledem na jezero, do kterého se odráží Jedlová hora a večer si zase vychutnáte západ slunce na terase se skleničkou v ruce. Čas tu plyne pozvolna a vaší jedinou starostí během pobytu bude, zda svůj den strávíte dole u vody nebo v pohodlí zahrady, třeba v houpací síti s právě rozečtenou knížkou. 

Jak to tam chodí

Pro všechny ubytované hosty jsou společné prostory v přízemí budov. S ostatními se tedy můžete potkávat v obývacím pokoji s krbem, který zároveň slouží jako společenská místnost. V kuchyni najdete naprosto všechno, a tak se vám bude vařit jedna báseň. Skočte si ven na zahrádku a natrhejte si čerstvé bylinky nebo si nasbírejte zeleninu, kterou majitelé pěstují a použijte ji třeba do salátu. Vše vám tu je volně k dispozici.

Kde budete spát

Ubytování se skládá ze dvou budov. V hlavní části se nachází sedm dvoulůžkových pokojů a ve vedlejší jsou poté další tři pokoje taktéž po dvou. Pronajmout si můžete jak jednotlivé pokoje, tak i po předchozí domluvě celý dům, třeba za lepší cenu. Všechny ložnice mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a některé disponují i vlastní terasou s venkovním posezením. Za romantikou tak nemusíte chodit daleko.

 

Co tam můžete dělat

Pokud nebudete chtít vytáhnout paty ze Sadu, na ubytováni se nudit nebudete. Přes den se jen tak válejte na zahradě, ohřejte se v sauně, užijte si bublinky ve venkovní vířivce s výhledem na jezero a večer ogrilujte nějaké dobroty a poseďte dlouho do noci pod širým nebem. Budete-li se chtít přeci jen trochu vzdálit, zajděte si alespoň k jezeru. Je nádherně průzračné a přes den hází odlesky do zelena. Projděte se určitě i do města, do Banské Štiavnice to je jen patnáct minut chůze a třeba takový Nový nebo Starý zámek vám poskytnou zajímavé expozice.

Co byste měli ještě vědět

Děti je možné ubytovat až od 12 let

Krásný výhled zaručen

Wifi je samozřejmostí

Parkovat můžete přímo u objektu

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Royal Palace Turčianske Teplice

Upper Class

Gino Park Palace

Hotely

Salamandra hotel a resort

Hotely

Hotel Tri Studničky

Upper Class

Hotel Rotunda

Boutique hotely