Sad nad Klingerom

Kouzelné místo na Slovensku

Proč Sad nad Klingerom? Protože ubytování se nachází přímo nad jezerem Klinger na Jižním svahu. Ráno se probudíte s výhledem na jezero, do kterého se odráží Jedlová hora a večer si vychutnáte západ slunce na terase, a pak si jen tak lehněte do trávy a pozorujte hvězdy. Vaší jedinou starostí bude, zda svůj den strávíte dole u vody nebo v pohodlí zahrady, třeba v houpací síti s rozečtenou knížkou.

Jak to tam chodí

Pro všechny ubytované hosty jsou společné prostory v přízemí budov. S ostatními se tedy můžete potkávat v obývacím pokoji s krbem, který zároveň slouží jako společenská místnost. V kuchyni najdete naprosto všechno, a tak se vám bude vařit jedna báseň. Skočte si ven na zahrádku a natrhejte si čerstvé bylinky nebo si nasbírejte zeleninu, kterou majitelé pěstují a použijte ji do salátu. Vše vám je volně k dispozici.

Kde budete spát

Ubytování se skládá ze dvou budov. V hlavní části se nachází sedm dvoulůžkových pokojů a ve vedlejší tři pokoje taktéž po dvou. Pronajmout si můžete jak jednotlivé pokoje, tak i po předchozí domluvě celý dům, třeba za lepší cenu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a některé disponují i vlastní terasou s venkovním posezením. Za romantikou tak nemusíte chodit daleko.

 

Co tam můžete dělat

Pokud nebudete chtít vytáhnout paty ze Sadu, na ubytováni se nudit nebudete. Přes den se jen tak válejte na zahradě, ohřejte se v sauně, užijte si bublinky ve venkovní vířivce s výhledem na jezero a večer ogrilujte nějaké dobroty a poseďte dlouho do noci pod širým nebem. Budete-li se chtít přeci jen trochu vzdálit, zajděte si alespoň k jezeru. Je nádherně průzračné a přes den hází odlesky do zelena. Projděte se určitě i do města, do Banské Štiavnice to je jen patnáct minut chůze a třeba takový Nový nebo Starý zámek vám poskytnout neokázalé expozice.

Co byste měli ještě vědět

  • Děti je možné ubytovat až od 12 let
  • Krásný výhled zaručen
  • Wifi je samozřejmostí
  • Parkovat můžete přímo u objektu

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Pošta

Boutique hotely

Villa Helia

Penziony

Hotel Rotunda

Hotely

Treehouse

Glamour camping

Gino Park Palace

Hotely