Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2 200 Kč
za noc
Růžová chalupa u Šimánků se nachází ve Rtyni v Podkrkonoší a nabízí veškerý komfort, jaký si jen můžete přát. Majitelé chalupy, manželé Šimánkovi, jsou velcí dobrodruzi, procestovali velkou část světa a podívali se i do velmi odlehlých koutů Aljašky či Pacifiku. Teď se rozhodli zakotvit ve svém rodišti a začali provozovat chalupu, kterou neustále zvelebují. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pronajměte si celou chalupu nebo jen jeden z nabízených pokojů. Tím, že se jedná o rodinné ubytování, nenajdete tu žádnou recepci a jasně daná pravidla. Budete si zkrátka znovu připadat jako malé děti na prázdninách u babičky.
Číst více
Vítěz v kategorii Kouzelné chaloupky
S domácím mazlíčkem
Parkování
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Super poloha

Necelých 25 km od chalupy se nachází lyžařský areál Malé Buky a Černá hora s kompletním ski servisem, lyžařskou školkou a restauracemi.

Přesně podle vás

Program dne přizpůsobíte svým potřebám, v klidu posnídáte na zahradě, odpoledne si můžete dát siestu v houpací síti a večer si opečete špekáčky.

Bazén & wellness

V zimě vyzkoušejte finský koupací sud nebo saunu. Od května do září tu mají hosté k dispozici krytý vyhřívaný bazén.

Osobní přístup

Je dost možné, že je na chalupě potkáte samotné majitele, jelikož sem často zavítají a rádi si popovídají s každým hostem nejen o svých cestách.

Na peci!

Těšit se můžete také na stylovou pec, u které si můžete v chladných dnech dopřát kakao a začíst se do vaší oblíbené knihy.

Okolí plné krás

Pokud nechcete trávit čas pouze na chalupě, okolí nabízí pestrou škálu nejrůznějších aktivit. Udělejte si celodenní výlet do Adršpašských skal, zajděte si na prohlídku přilehlých zámků nebo navštivte zoologickou zahradu v nedalekém Dvoře Králové.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Úpická 24
542 33 Rtyně v podkrkonoší
Navigovat Web