Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 6 135 Kč
za noc
Tradiční roubená chaloupka, přesto úplně nová. Majitelé si dali záležet, aby novostavba působila, jako roubenky našich babiček. S využitím všech tradičních materiálů a motivů tak vznikl skvost, tyčící se na kopci s výhledem, který bere dech.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Když budete mít štěstí a nasněží vám, svezte se na lyžích až přímo na sjezdovku. Místo, kde roubenka stojí je opravdu neskutečné. Dojal nás výhled na okolní vrcholy z ní, věříme, že potěší i vás.
Číst více
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Bežkařská trať
Krb
16x 0 m2 16x

Komfortní ubytování na chalupě v srdci Jeseníků, které vyniká svým malebným výhledem, neje na vrcholky hor, ale i na historické centrum obce Branná.

Od 5 215 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Ty výhledy

Upoutaly naši pozornost hned na první dobrou. Roubenku najdete na kopci a všude, kam vaše oko dohlédne vidíte louky, lesy a kopečky.

Sjezdovka na dohled

V zimě si na své přijdou lyžaři, kteří svou oblíbenou sjezdovku mohou pozorovat z okna v kuchyni s ranní kávou v ruce. V létě vyražte do lesů, na borůvky, na houby, na procházku, za čistým vzduchem.

Zahrada pro radosti malých i velkých

Na zahradě si na své přijdou také děti. Čeká tady na ně dětské hřiště. Na dospělé pak stylové posezení s grilem, lyžárna i kolárna.

Léto a koupání

Ač se to nemusí zdát, najdete tady spoustu míst ke koupání. Stačí si vybrat. Je libo rybník, lom, bazén, nebo termální koupaliště? Vše je, coby kamenem dohodil.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Branná č. ev. 73
78825 Branná
Navigovat Web