Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2 200 Kč
za noc
Místo, kde voní káva a čerstvě upečené pečivo. Historický dům se šesti designovými apartmány, v centru města Nový Jičín v Beskydech, kde se budete cítit lépe než doma. Nechte se okouzlit jeho unikátní architekturou a večer relaxujte a rozjímejte nad sklenkou dobrého pití v prosecco baru v přízemí. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dům s bohatou historií v centru města nabízí luxusní designové byty, které vám budou báječným zázemím během návštěvy rozmanitého Moravskoslezského kraje.
Číst více
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Konferenční místnost

Naše tipy

Ta nejlepší pekárna a kavárna v okolí

V domě najdete kavárnu a příjemný bar v jednom, který uspokojí vaši touhu po dobrém jídle i pití. Místní pekárna je vyhlášená široko daleko. Ráno na vás čekají á la carte snídaně. Pokud si ale radši vaříte sami, v každém apartmánu najdete plně vybavenou kuchyň.

Vyražte do hor

Na beskydské kopce je to odsud co by kamenem dohodil. Bydlete v těchto designových skvostech a přitom objevujte krásy hor.

Architektura na prvním místě

Majitelé svou profesi nezapřou. Manželé jsou skvělými architekty s citem pro kvalitní materiály, doplňky a architektonické detaily.

Biodynamická vína a Prosecca

Na tom si v BAARu zakládají. Ochutnáte ta nejlepší vína i bublinky, navíc si s sebou můžete lahvinku i odvést.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

K Nemocnici 4
744 01 Nový Jičín
Navigovat Web