Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 6360.98 Kč
za noc
Snílci, horolezci & děti - to jsou ti, kteří za tímhle kouzelným projektem stojí. Konkrétně je to Günter Hofbauer se svou ženou a dvěma dětmi, kteří všichni vyrostli na Šumavě. Ramenai nacházející se 1.5 km od jihočeských hranic je jejich splněný sen o vytvoření jedinečného bydlení se zážitkem. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dovolená a chata v lese je slibná kombinace. Ramenai na Šumavě není klasická horská vesnice. Je to místo pro každého, kdo hledá jednoduchost. A kdo ocení vzrušující kombinaci lesa a bydlení. Spousta odpočinku, síly a energie uprostřed lesa. Najdete zde skromně a přirozeně zařízené chaty jak pro rodiny, které vyžadují hromadu místa, tak malé pro každého milovníka útulna.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Místo bez wifi
Na polosamotě
Kolo / Elektrokolo
Cyklistická trať
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Lanový park

Lanový park nabízí osm lezeckých tratí, které vedou od stromů ke stromům.

Vemte si fot'ák

Chalupy a jejich okolí vás bude bavit, nezapomeňte si proto vzít kameru a stativ pro pořádné fotky.

Místo s příběhem

Jako vášnivý horský a lyžařský průvodce se majitel Günter brzy vydal do světa a středobodem jeho života se staly hory, jak jinak než ty nejvyšší. Trávil dlouhé měsíce na expedicích, až se v roce 2009 konečně vrátil do svého kraje. A už tady zůstal. Horolezectví ho však dodnes nepustilo. Pořád plánuje menší túry nebo se třeba spontánně rozhodne vystoupat na Mont Blanc. Jeho vášeň pro horolezectví byla také hnací silou výstavby lanového parku, který otevřel v Ulrichsbergu v roce 2009.

Kouzlo Šumavy

Ramenai se nachází přímo na hranicích s Českem. Proč si takhle neudělat piknik uprostřed šumavských lesů?

Vypněte telefon

Celé Ramenai má své kouzlo. Proto na chvílí vypněte telefon a načerpejte energii.

Nejlepší z obou světů

Tady v hraničním trojúhelníku mezi Rakouskem, Čechami a Bavorskem můžete také všude sledovat nádhernou starou kulturní krajinu a znovu objevit některé z téměř zapomenutých věcí. Stará řemesla, tradiční znalosti a zapomenutá místa jsou pozvánkou k prožitkům.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Schöneben 23
A-4161 Ulrichsberg
Navigovat Web