Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 3 500 Kč
za noc
Tam, kde lišky, ale také králíci dávají dobrou noc. RabittHut je místo bez světelného smogu s tím nejkrásnějším hvězdným nebem, které jsme kdy viděli. A když budete mít štěstí, prochází se kolem vás občas i stádo krav.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Zaječí boudu najdete v srdci Českého středohoří, jeho konkrétní polohu vám však pošleme po rezervaci, abychom zachovali vaše soukromí. RabbitHut je kompletně soběstačný. Není napojen na sítě. Čerstvou vodu tady pro vás vždy přivezou, světlo vám bude svítít díky slunci.
Číst více
Na samotě
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Výhled
4x 10 m2 4x

RabbitHut je projekt zaměřený v první řadě na Váš ničím nerušený odpočinek a detox od dnešní zrychlené doby. Snažíme se pro Vás nacházet místa, kde spojíme design, absolutní soukromí a relax v přírodě. Prvním takovým místem je RabbitHut „V pastvinách“.

Od 3 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Teplá koupel pod nebem plným hvězd

Přímo před boudičkou, s překrásným výhledem, na vás čeká také dřevěný sud, ve kterém můžete pozorovat hvězdnou oblohu a rozjímat o životě.

Nejen digitální detox

Možná to zní jako klišé, ale kromě toho, že tady uděláte pár parádních fotek, telefon ani PC nepotřebujete. Je kolem tolik vjemů, že nebudete vědět, který vnímat dříve.

Jóga a rozjímání na terase

Sami jsme si tady ráno dali pár pozdravů slunci a doporučujeme všemi deseti. Terasa je magická jak za svítání, tak při západu slunce.

Nechcete jen odpočívat?

Dobře si to rozmyslete, ale pokud jste rádi spíše aktivnější, pak právě pro vás je připraven detailní výletník se zajímavostmi v okolí, se spoustou procházek a výšlapů. My šli okruh "západ slunce" a stálo to za to!

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Tlučeň
41201 Hlinná
Navigovat Web