Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1590.00 Kč
za noc
Luxusní čtyřhvězdičkový hotel sítě Pytloun vás okouzlí nejen svým nevšedním designem v konstruktivistickém duchu, ale i zajímavými prvky art deco. Hotel je unikátní také v tom, že každý z pokojů navrhl jiný architekt nebo studio. Navštivte galerii soudobého českého interiérového designu. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Nově zrekonstruovaný hotel poskytuje ubytování a stravování na světové úrovni. Svým přístupem navazuje na prvorepublikovou tradici maximální vstřícností k ubytovaným hostům, avšak s ulehčením ubytování prostřednictvím moderních technologií – od rezervace a check-inu přes ovládání pokojových prvků pomocí chytrých aplikací.
Číst více
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly
Luxusní wellness
Konferenční místnost

Naše tipy

Ideální poloha

Hotel se nachází v docházkové vzdálenosti od historického centra města Liberec. Nedaleko je také ZOO Liberec a na závěr nesmíme zapomenout na dominantu Libereckého kraje, a to samotný Ještěd, ke kterému je to pouze 6 km.

Café Imperial

Kromě restaurace Zlatý Kohout je vám v hotelu k dispozici také kavárna a lobby bar. Kvalitní káva a čaje, domácí koláče a dezerty, široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů v designovém prostředí.

Království designu

Vedle ateliérů zvučných jmen jako jsou Chybik+Kristof Architects, Ateliér Kunc nebo Petr Stolín se na designu pokojů podíleli členové sdružení architektů Czech Deco Team v čele s jeho uměleckým ředitelem Bořkem Šípkem.

Zlatý Kohout

Restaurace se specializuje výhradně na prvotřídní a vždy čerstvé suroviny - jejich záměrem je ráno nakoupit a přes den prodat. Zlatý Kohout je umístěn ve stylových prostorách Pytloun Grand Hotelu Imperial**** v centru Liberce s moderním a ojedinělým designem. Můžete se zde těšit na tradiční speciality české i mezinárodní kuchyně.

Zasloužený odpočinek

Využijte nabídky masáží, které uvolní vaše tělo i mysl. Masáže jsou prováděné profesionálními maséry v komfortu vašeho pokoje a zaručují luxus soukromí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

1. máje 757/29
46007 Liberec
Navigovat Web