Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1 590 Kč
za noc
Luxusní čtyřhvězdičkový hotel sítě Pytloun vás okouzlí nejen svým nevšedním designem v konstruktivistickém duchu, ale i zajímavými prvky art deco. Hotel je unikátní také v tom, že každý z pokojů navrhl jiný architekt nebo studio. Navštivte galerii soudobého českého interiérového designu. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Nově zrekonstruovaný hotel poskytuje ubytování a stravování na světové úrovni. Svým přístupem navazuje na prvorepublikovou tradici maximální vstřícností k ubytovaným hostům, avšak s ulehčením ubytování prostřednictvím moderních technologií – od rezervace a check-inu přes ovládání pokojových prvků pomocí chytrých aplikací.
Číst více
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly
Wellness
Konferenční místnost

Naše tipy

Ideální poloha

Hotel se nachází v docházkové vzdálenosti od historického centra města Liberec. Nedaleko je také ZOO Liberec a na závěr nesmíme zapomenout na dominantu Libereckého kraje, a to samotný Ještěd, ke kterému je to pouze 6 km.

Café Imperial

Kromě restaurace Zlatý Kohout je vám v hotelu k dispozici také kavárna a lobby bar. Kvalitní káva a čaje, domácí koláče a dezerty, široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů v designovém prostředí.

Království designu

Vedle ateliérů zvučných jmen jako jsou Chybik+Kristof Architects, Ateliér Kunc nebo Petr Stolín se na designu pokojů podíleli členové sdružení architektů Czech Deco Team v čele s jeho uměleckým ředitelem Bořkem Šípkem.

Zlatý Kohout

Restaurace se specializuje výhradně na prvotřídní a vždy čerstvé suroviny - jejich záměrem je ráno nakoupit a přes den prodat. Zlatý Kohout je umístěn ve stylových prostorách Pytloun Grand Hotelu Imperial**** v centru Liberce s moderním a ojedinělým designem. Můžete se zde těšit na tradiční speciality české i mezinárodní kuchyně.

Zasloužený odpočinek

Využijte nabídky masáží, které uvolní vaše tělo i mysl. Masáže jsou prováděné profesionálními maséry v komfortu vašeho pokoje a zaručují luxus soukromí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

1. máje 757/29
46007 Liberec
Navigovat Web