Port X

PortX je do 30/11/2020 obsazen!

O designová ubytování je v našem projektu vždy velký zájem, tentokrát ale pro vás máme učiněnou perličku. Čeští architekti z Atelieru SAD přišli před časem se stavbou, která je dokonalou ukázkou moderní architektury a designu a která nabízí obyvatelům propojení s okolím díky velkým skleněným oknům. 

Cena od3600 Kč Objekt /noc

Port X neslouží jen k ubytování hostů. Tento modul si můžete pořídit jako samostatný dům pro rodinu či firmu, který zakotvíte na vodní hladině, nebo postavíte na louku. Navíc lze jednoduše smontovat a přemístit na jiné místo, či dokonce zvětšit, když se rodina/firma rozroste. Stavba nabízí možnost umístění solárních kolektorů v kombinaci se záložním zdrojem, nádrže na vodu - a v případě užití jako hausbótu také toaletu nezávislou na připojení ke kanalizaci. Číst více

KDE BUDETE BYDLET

Hausboat nyní kotví v pražské čtvrti Holešovice a hostům, kteří se na něm ubytují, nabízí skutečně velkorysý prostor. Apartmán pro čtyři lidi má totiž 150 metrů čtverečeních, tedy zhruba tolik jako dva panelákové byty. Vybavení je luxusní a jen od těch nejlepších značek. V ložnici najdete postel z přírodních materiálů v king size velikosti, další dva hosté se vyspí na rozkládacím lůžku. Kuchyň je plně vybavená, obývací pokoj prostorný a k tomu krásná venkovní terasa. Hosty ale nejvíc potěší příjemnost celého interiéru, vše je ve dřevě, v příjemných barvách, čisté, útulné.

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Holešovice je zajímavá čtvrť, která čeká na své objevení. Nabízí historickou i moderní architekturu,  mnoho kulturních památek, jako je centrum moderního umění DOX, kulturní prostor La Fabrika, Jatka 78, Veletržní palác a mnoha dalších. Milovníci procházek mohou zamířit do Stromovky, gastrofilové zase do osvědčených míst typu Sasazu, Phil's Corner, Toastárny. Přes Letnou pak dojdete příjemnou procházkou až na Pražský hrad. 

CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

Snídani si můžete vychutnat přímo na palubě nebo v blízké restauraci Home kitchen.

Hosté si mohou vypůjčit vybavení pro děti – postýlku i židličku.

Celý houseboat má klimatizaci.

Zvířecí mazlíčky nechte raději doma.

Bezbariérový přístup není možný.

Zaparkovat lze přímo u objektu.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Apartmány 2017 Vítěz v kategorii Apartmány 2017
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

The Grand Mark Prague

Upper Class

MeetMe23

Hotely

Hotel Josef

Boutique hotely

Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely

Upper Class

Maximilian Hotel

Hotely