Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 5 000 Kč
za noc
O designová ubytování je v našem projektu vždy velký zájem, tentokrát ale pro vás máme učiněnou perličku. Čeští architekti z Atelieru SAD přišli před časem se stavbou, která je dokonalou ukázkou moderní architektury a designu, která nabízí obyvatelům propojení s vodní hladinou díky velkým skleněným oknům. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Port X neslouží jen k ubytování hostů. Tento modul si můžete pořídit jako samostatný dům pro rodinu či firmu, který zakotvíte na vodní hladině, nebo postavíte na louku. Navíc lze jednoduše namontovat a přemístit na jiné místo, či dokonce zvětšit, když se rodina/firma rozroste.
Číst více
Nespresso na pokoji
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Design/Architektura
Turistika
Výhled

Naše tipy

Co je Port X?

PORT X může plout na vodě nebo stát na zemi. Může být vaším novým domovem, inspirativním pracovním prostorem nebo exkluzivním showroomem. Čímkoliv, co vás napadne.

TOP design

Apartmán je vybaven designovým nábytkem top značek, kvalitní audio soupravou a speakery Bang Olufsen, luxusním koupelnovým koutem od Axor a projektorem na promítání vašich oblíbených filmů. Nejen technologicky založení hosté ocení jistě i možnost ovládání veškerých funkcí domu pomocí systému inteligentní domácnosti.

Umělecká a gastro lokalita

Holešovice nabízí historickou i moderní architekturu, centrum moderního umění DOX, kulturní prostor La Fabrika, Jatka 78, Veletržní palác a mnoho dalších. Milovníci procházek mohou zamířit do Stromovky, gastrofilové zase do osvědčených míst typu Sasazu, Phil's Corner, Toustárna nebo třeba Osada. Přes Letnou pak dojdete příjemnou procházkou až na Pražský hrad.

Relax na vodní hladině

Sedět v naprostém soukromí na terase, na hladině Vltavy v samotném srdci Prahy, kdy se vám tohle poštěstí?

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

V přístavu 4
170 00 Praha 7
Navigovat Web