Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 4 200 Kč
za noc
Pocit svobody a uvolnění zažijete uprostřed přírody v malém, ale za to útulném domečku, který je stvořen pro dva nocležníky. Lesy, louky, štěbetání ptáčků, šum listí a padání ořechů se Slapskou přehradou za zády. To je Glamping Podhájí.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Jenom hodinku od Prahy, uprostřed stromů a kopců najdete nenápadný domek, který vám vnese do duše takový klid, jaký jste ještě nezažili. Plně vybavený domek vám dopřeje vše, co potřebujete.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Výhled
2x 12 m2 2x

Domek je malý a nenápadný, postavený pro dva nocležníky, ale najdete v něm vše, co potřebujete – ať hledáte útočiště pro pomalý víkend nebo ničím nerušené pracovní zázemí. Inspiraci z členité zahrady, ve které je zasazen, můžete díky osvětlení čerpat i po setmění.

Od 3 800 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Příroda kolem dokola

Sice jen pár kilometrů od Prahy, ale v naprostém klidu a soukromí mezi korunami stromů a všemi lesními zvířátky. Tady jednoznačně vypnete.

Lenošení nebo jóga

Zdřímněte si, čtěte nebo se jen kochejte výhledy ze sítě. Součástí domečku je také prostor na terásce třeba pro cvičení jógy.

Mini SPA

Večer si můžete dobít baterky ve finské sauně s chladivým venkovním sudem. Dopřejte si chvilku klidu, ticha a pohodlí. K relaxaci můžete využít i houpací síť, kterou u domečku najdete.

Wi-Fi? ANO!

Práce někdy nepočká a proto se tady zřídilo rychlé připojení. Zpříjemnit si jí můžete uvařením čerstvé kávy a zasednutím do měkkých peřin nebo na prosluněnou terásku. Čerstvý vzduch a změna prostředí vaši aktivitu jenom zvýší. Ale nezapomeňte, musíte i odpočívat.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nalžovice
Navigovat Web