Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 6 900 Kč
za noc
V srdci České Sibiře, v malé vesničce Votice, se nachází naše nové kouzelné místo zvané Pod Vojtěchem. Nově zrekonstruovaný domek je pojmenován podle kaple sv. Vojtěcha, kterou uvidíte přímo ze zahrady. Prim zde hraje především moderní, ale útulný apartmán a dokonalé wellness, které máte k dispozici po celou dobu vašeho pobytu. Z Prahy je to jen hodina cesty. Nezní to skvěle?
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pokud chcete zažít komfort nejvyšší úrovně a zároveň se cítit jako doma, pak jste na správném místě. Nenápadný dvoupatrový domek je vybaven tak, aby vám v něm nic nechybělo. Nebo spíše naopak, najdete v něm možná i víc, než byste na první pohled čekali. V horní části domku najdou své útočiště dva dospělí, ale i čtyřnozí kamarádi. Spodní část je zcela vyhrazena a přizpůsobena wellness, ze kterého by si mohl nejeden hotel brát inspiraci.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Cyklistická trať
2x 260 m2 2x

Soukromý wellness apartmán v srdci České Sibiře. Čekají zde na Vás vířivka, sauna, bazén a plně vybavený apartmán. Vaše soukroumí je naší prioritou. Připravili jsme pro Vás prostor plný komfortu a vkusu, aby Vaše relaxační dovolená byla dokonalá.

Od 5 175 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Tematický výhled

Ze zahrady můžete spatřit samotnou kapli sv. Vojtěcha, která se nachází nedaleko a rozhodně stojí za návštěvu. Dozvíte se tu i pověst, která se váže k tomuto místu.

Bydlete ve wellness

Moderní design, teplé tóny, krásné doplňky a spousta lůžkovin vytváří ideální prostředí pro dokonalý odpočinek. K navození té správné atmosféry si nezapomeňte zalít čaj, pustit oblíbenou desku z místního gramofonu a pohodlně se uložit v obýváku. Nestačí? Tak popadněte župan a přemístěte se o patro níže, kde na vás čeká privátní wellness.

Vyžití v okolí

Doporučujeme zajet na Monínec. V zimě se dá využít sjezdovka včetně večerního lyžování, jsou tu protažené běžkařské trasy a v letním období hezké cyklotrasy.
 V horkých letních dnech můžete navštívit koupací lom v Miličíně. Za zmínku stojí i nejstarší poštovna převezená ze Sněžky.

Ráj pro mazlíčky

Nechte svého chlupatého parťáka objevovat prostornou a oplocenou zahradu, zatímco si vy budete spokojeně grilovat nebo jen tak pobývat na sluníčku a relaxovat. K dispozici budete mít i misky na vodu a jídlo.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Amerika 24
259 01 Votice
Navigovat Web