Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 6 120 Kč
za noc
Navštivte pohádkovou roubenku, která nabízí veškerý moderní komfort, a přesto z ní sálá pohostinnost jako ze starých obrázků. Budete si připadat jako u babičky a vzpomenete si na dětství strávené na vsi. My odsud odjížděli s pocitem, že v tomhle ráji na zemi bychom jednou chtěli strávit důchod. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Roubenka vznikla jako klasická chalupa. V přízemí vás uvítá velká světnice, kde nechybí kuchyň, jídelna a nádherná kachlová kamna v tradiční bílo-modré kombinaci. Jako by tohle místo vypadlo z Ladových obrázků. Nábytek je starožitný, nebo vyrobený tradičními metodami. Rozdíl nepoznáte. Vyjděte velkým oknem přímo na terasu a zahradu, budete to tu milovat.
Číst více
Na samotě
Gril / ohniště
Biotop
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Dětské hřiště / koutek
14x 0 m2 14x

Roubenka je plně vybavená a překvapí, co vše je vám zde k dispozici. Stylová kuchyň je dobová a přesto zde naleznete myčku v citlivém kontrastu s kachlovými kamny, kde si můžete zdřímnout na peci. Dětem se rozsvítí oči při vstupu do herny nebo až objeví stromový domek a všichni společně si užijete saunování i smaragdové venkovní koupací jezírko.

Od 6 120 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Ráj pro děti

To, co tady majitelé nachystali pro děti, se jen tak nevidí. Budete žasnout nad pokojem pouze pro ně. Vzbudí ve vás dojem, že byste se na chvíli rádi vrátili do dětských let. Domek na stromě je pak třešničkou na dortu.

Dokonalost v detailech

Taky máte někdy pocit, že už to nemůže být dokonalejší? Tady vás přesvědčí o opaku. Všechno tu má své místo, svůj účel, svůj charakter a najdete zde i to, co byste opravdu nečekali.

Pro milovníky golfu

Na golfové hřiště to máte přes lesík pár kroků - od Roubenky je vzdáleno jen 100 metrů.

Vůně sladkého pečiva

Je to, co vás v roubence přivítá. Sladké dobroty připravuje sama paní majitelka.

Sauna a koupací jezírko

Tohle je naprostá bomba. Dát si saunu, vyjít na boso na zahradu a ponořit se do koupacího jezírka. Pak už si stačí jen lehnout na lehátka a rozjímat.

Kam v okolí

V zimě navštivte skiareál v Palkovicích. V Kopřivnici pak najdete technické muzeum a rozhlednu, ve Štramberku zoo či pivní lázně.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Sklenov 80
739 46 Hukvaldy
Navigovat Web