Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 1h
reakce majitele
7 / 10
potvrzeno
Od 4 000 Kč
za noc
Pokud zavítáte do historického města Tábor, zamiřte se ubytovat do Hotelu Nautilus, který vás přivítá svou jedinečnou atmosférou a výhledem na starobylé Žižkovo náměstí. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Nejkrásnější apartmá s okouzlujícím výhledem je to Prezidentské, kromě toho se pokoj pyšní nádherným historickým nábytkem, obrovskou postelí a koupelnou, v níž se skrývá vířivka. Ale i ostatní pokoje stojí za to – dřevěná či parketová podlaha zajistí teplo od nohou, postele jsou velmi pohodlné a starožitný nábytek navozuje tu správnou autentickou atmosféru.
Číst více
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness
2x 22 m2 2x

Většina pokojů comfort je situována v podkrovní části hotelu, s překrásným výhledem na střechy táborských domů

Od 4 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Kam v okolí?

Tábor byl založen husity a památky po nich najdete prostě všude. Navštívit můžete Husitské muzeum, Starou radnici i věž Kotnov. V létě se můžete vykoupat v rybníku Jordán, u něhož je krásně zrekonstruovaná pláž nebo vyrazit do ZOO a podívat se na bílé vlky.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní VISA karty můžete se jako pozornost hotelu těšit na pokoj vyšší třídy. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód VISABENEFITPROGRAM.

Místo pro eventy

Hotel je ideálním místem k uspořádání teambuildingů nebo třeba svateb, s jejichž organizací vám ráda pomůže svatební koordinátorka.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Žižkovo náměstí 20
39001 Tábor
Navigovat Web