Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2 093 Kč
za noc
OOTOOLNO. To je létající chatička VZDUCH zavěšená v korunách stromů, a to naprosto jedinečným, neinvazivním způsobem s nádherným, propracovaným designem. Nově je to ale taky stylová zrcadlová chatička ZEMĚ uprostřed lesů. Staňte se znovu dítětem a poznejte kouzelné taje lesa. Jeho vůni, zvuky, rytmy. Nepůjde o pět hvězd, ale půjde o pět milionů hvězd přímo nad vámi.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chatičky najdete na Vysočině. Konkrétní poloha je ale tajemstvím, všechny potřebné instrukce dostanete až s rezervací. Celé je to jako hra, hra o to, najít a užít si zasloužený únik z reality, být chvíli sám se sebou, nebo s milovaným člověkem.
Číst více
Na samotě
Parkování
Místo bez wifi
Přijímáme vouchery AP
Terasa
Výhled

Naše tipy

Výhledy ze všech koutů

Terasa i místnost s množstvím transparentních ploch nabízí úchvatné představení. Pozorujte, jak usíná a probouzí se les se všemi jeho tajuplnostmi.

Voda živá

V kuchyňce je umyvadlo s užitnou tekoucí vodou. Ze stejného důvodu na místě není sprcha. Co by kamenem dohodil od chatičky je ovšem potok, který přímo vybízí k osvěžení.

Dobít baterky

Nejenom ty vaše, ale především například telefon si tu nabít můžete. Chatička využívá solární energii, která vám posvítí ve tmě a umožní nabít telefon přes USB. Klasické zásuvky ale v útulně nenaleznete.

Skvělé ve dvou

Chatička je ideální pro dospělý pár, jež se nezalekne 4 metrového žebříku, kterým se dostanete dovnitř.

Jídlo & pití

Jídlo a pitnou vodu si prosím přivezte s sebou. Na místě je vybavená studená kuchyň s možností uvařit si vodu. Potraviny je možné uchovat v termoboxu. Připadně lze rovněž navštívit některou z lokálních restaurací, tipy od nás dostanete.

Novinka podzimu

Neviditelná a zároveň tak výrazná. Nová “zemitá” chatička nabízí neotřelý design v dokonalém souladu s okolní přírodou. Chatička má z vnější strany zrcadlové plochy, které přináší poutavou podívanou a současně jí pomáhají přirozeně vplout do prostředí přírody.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Batelov
58851 Batelov
Navigovat Web