Nordik 1496

Kouzelné místo na Slovensku!

Útulná horská chata na první pohled vypadá prostě, uvnitř ale skrývá čisté a překvapivě prostorné útočiště pro celou vaši rodinu v minimalistickém skandinávském stylu. Jestli patříte mezi milovníky přírody, tady jste správně. Udělejte si ráno čerstvou kávu, posaďte se na terasu a v klidu se nadechněte. Čerstvý horský vzduch vám udělá dobře.

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Apartmán Nordik je čerstvě otevřený a je ještě krásně cítit novotou. Prostory jsou čisté a vzdušné, vybaveny kvalitním dřevěných nábytkem. Žádné zbytečné kusy, vše vyrobeno na míru, aby prostory vypadaly svěže. V přízemí apartmánu je společenská místnost s plně vybavenou kuchyní a televizí. Tu bych ale být vámi nezapínala a raději si zahrála třeba nějakou společenskou hru, které pro vás majitelé nachystali. Ihned vedle mají hosté k dispozici koupelnu se sprchovým koutem a přírodní kosmetikou.

Kde budete spát

 Apartmán je vhodný nejlépe pro čtyři dospělé a dvě děti, ale pohodlně se zde vyspí i celá dospělá posádka. V přízemí jsou umístěny dvě ložnice, jedna s oddělenými lůžky a druhá s manželskou postelí. Další dva hosté se vyspí v otevřeném podkroví, do kterého se leze po žebříkových schodech, tak buďte raději opatrní nebo tam ustelte dětem. Budou mít alespoň své útočiště, kde mohou zlobit a vy budete mít klid.

Co tam můžete dělat

Díky poloze apartmánu je Nordik vhodný jak pro turisty, tak i cyklisty. Nachází se v horské osadě Podbanské, na rozhraní Západních a Vysokých Tater, takže pokud rádi chodíte na túry a lezete po horách, budete ve svém živlu. Neváhejte se zeptat i přímo pana majitele na zaručené tipy, co navštívit v okolí. Rád vám poradí a zapůjčí turistické mapy. V zimním období je v docházkové vzdálenosti lyžařský vlek. Pokud byste ale zatoužili po troše odpočinku, navštivte v okolí Grand Hotel Permon s krásným wellness centrem. K apartmánu patří zahrada s posezením pod pergolou. Rozpalte si gril a poseďte si večer s výhledem do okolní krajiny. 

Co byste měli ještě vědět

  • Zaparkovat můžete přímo u apartmánu
  • K wifi se samozřejmě připojíte zdarma
  • Mazlíčky musíte nechat doma
  • V městečku je plná občanská vybavenost

Slovo majitele

Milan
22/07/2019
Soukromí, zahrada, terasa pod tatranským sluncem.. Váš domov u nás, na Podbánsku.
Soukromí, zahrada, terasa pod tatranským sluncem.. Váš domov u nás, na Podbánsku.

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Pošta

Boutique hotely

Chata Kamenie

Kouzelné chalupy

Hotel Tri Studničky

Upper Class

Mountain Resort Ždiar

Apartmány

Horský Hotel Sliezsky dom

Hotely