Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 12060.56 Kč
za noc
V rakouském Leogangu jsme si již delší dobu brousily zuby na jeden z nejkouzelnějších hotelů, co známe a jsme nadšení, že ho můžeme přivítat v rodině Amazing Places. Naturhotel Forsthofgut ztělesňuje vše, co od luxusního ubytování v Alpách očekáváte, ale najdete v něm mnohem víc. Hotel se profiluje jak wellnesový rodinný hotel, ale nabízí toho hodně i pro páry nebo pomůže unaveným rodičům zabavit ratolesti na velmi dlouho.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hotel má skvělou polohu v údolí Leogangu s výhledem na místní masivy, je členitý, architektonicky až neuvěřitelně zdařile řešený, na každém kroku z něj čiší feng-šuej. Najdete tu restauraci s lokální kuchyní, skvělé sushi bistro, cool bar se signature drinky a mnohé další. Snídaně připomínají spíš brunch, je tu pekárna, sýrárna i řezník. K výběru jsou desítky smoothies, džusů a jiných zdravých vychytávek.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Dětské hřiště / koutek
Přímo na sjezdovce
Dobře tu vaří
Wellness

Pokoje

Naše tipy

Rodinný hotel

Nikde jinde jsme neviděli tak pestrou škálu atrakcí pro děti i teenagery. Najdete tu hernu, dětské spa, parkurové hřiště, dětské dílničky, farmu i jezdeckou školu. Tak bacha, vaše děti nebudou chtít odjet!

Lokalita

Leogang je skvělé lyžařské středisko a sjezdovka dokonce prochází samotným hotelem. V létě je to skvělá základna na výlety i kolo.

Kulinářský zážitek

Majitelé jsou farmáři od počátku 17. století a produkty, které rodina Schmuck vyrábí najdete na talíři od snídaně po večeři.

Wellness

Tak obrovský wellness s tak pestrou nabídkou neznáme ani z přímořských letovisek. Najdete tu soukromí i společné vyžití se spoustou programů a rituálů.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hütten 2
5771 Leogang
Navigovat Web