Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 3 500 Kč
za noc
Vydejte se za poznáním jihočeské přírody a opravdového odpočinku. Díky pobytu v samostatně stojícím domku Na Vejminku v Ořechovém dvoře totiž zjistíte, že jste teprve poznali to pravé ořechové.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Místní stoleté stavení přešlo pečlivou rekonstrukcí a nyní poskytuje romantické útočiště nejen pro páry ale na své si zde přijde i čtyřčlenná rodina. Uvnitř Vejminku najdete plně vybavenou kuchyň odkud vede žebřík na mezonetovou otevřenou ložnici se dvěma futunovými lůžky. Uzamykatelná ložnice pro dva hosty se nachází v přízemí, vedle rustikální koupelny. V jídelní části stojí romantická kachlová kamínka a velký dřevěný stůl, kde můžete hrát společenské hry klidně i celou noc.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Biotop
Přijímáme vouchery AP
Venkovní bazén
Sauna
4x 65 m2 4x

Vejminek je samostatný objekt s výhledem do dvora. Nachází se v něm kuchyně s mezonetovou otevřenou ložnicí se dvěma velkými futonovými lůžky, dále koupelna a ložnice se dvěma postelemi. Ideální pro romantický pobyt ve dvou. Kachlová kamínka i celkově zrestaurovaný interiér dodá atmosféru tomuto stovky let starému stavení.

Od 3 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Stodola plná sportu

Trampolína, stolní tenis nebo fotbálek? Tady najdete snad všechno a bez dalších příplatků! Tyto společenské prostory jsou vám k dispozici pouze po individuální domluvě s majiteli.

Skvělí majitelé

Není divu, že hosté se k nim opakovaně vracejí. Majitelé Gábi a Honza vás přivítají s otevřenou náručí a když byste cokoliv potřebovali nebo chtěli doporučit, můžete se na ně vždy obrátit.

Finská sauna

Po předchozí domluvě s majiteli si můžete dopřát kvalitní odpočinek v místní finské sauně, do které se vejde až 6 lidí. V relaxační místnosti najdete veškeré potřebné vybavení, včetně sprch. V zimě máte možnost ochladit se ve venkovním bazénku a rozjímat pod nebem plným hvězd.

Svatby, team building nebo workshopy?

Ořechový dvůr je ideálním a kouzelným místem pro vaší svatbu nebo další akce. Ubytuje se tu až 40 osob.

Jóga, tanec i meditace na jednom místě

Krásně zrekonstruovaný cvičební sál ve staré stodole vám je plně k dispozici pro jakoukoliv společenskou aktivitu. Bonusem je krásný výhled do dvora. Cvičební sál vám je k dispozici pouze po individuální domluvě s majiteli.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Velké Nepodřice 33
39701 Písek
Navigovat Web