Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 6 000 Kč
za noc
Třem kamarádům, kteří milují úniky do přírody, klidu a jesenických kopců, před nedávnem padla do oka chaloupka na krásné polosamotě, jejíž atmosféru vystihuje jednoduchý popis – ticho, klid, hory. 150let staré stavení, linoucí se potůček a staleté lípy dotváří obraz, kterému se dá jen těžko odolat. Zanedbanému domu vdechli s pomocí mnoha skvělých přátel a pomocníků nový život a atmosféru, která vás uchvátí. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chalupou vás provede jeden ze tří kamarádů, kteří mají Na Potok na starosti. Díky osobnímu přístupu se budete hned od začátku cítit, jako doma. Prostorná společenská místnost s krbem, jídelna a perfektně vybavená kuchyně je první zastávkou. Dětský pokojík se spoustou hraček hned vedle obývacího pokoje se jistě hodí, stejně jako skvělé víno ve sklípku a pípa s bečkou od místního pivovaru. Všemu krásnému, co na chalupě uvidíte ale vévodí venkovní dvůr s krytým posezením a výhledy, které si budete opravdu užívat.
Číst více
Vítěz v kategorii Chalupy 2021
Gril / ohniště
Biotop
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Krb

Naše tipy

Prosklená sauna a koupací jezírko

Tak tohle je absolutní unikát, výhledy při saunování jsou opravdu nádherné a zchladit se po ni můžete v koupacím jezírku, kterým protéká potůček pramenící v grotě před chalupou.

Vinný sklípek

Vlastně z chalupy nemusíte po celou dobu vůbec odjet, vína je tady dost!

Houpací síť

K ní kniha, vlahý letní podvečer, něco dobrého z grilu a sklenička vína. Takhle lze podle nás popsat ráj na zemi.

Materiály a respekt k původnímu stavení

Na pozemek se nedovezl jediný kámen. Všechny ty nádherné kusy skal zde již byly a majitelé se je snažili znovu využít jak nejlépe to šlo. Stejně jako prostor bývalé stodoly, který čeká na další kapitolu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Vysoký Potok 33
788 33 Malá Morava
Navigovat Web