Na Kolářce

Vášeň rodiny Kolářových a jejich láska k malebnému kraji Národního parku Podyjí a České Kanady vedla ke vzniku úžasného penzionu. Manželé koupili bývalé zámecké šafářství ve vsi Uherčice. Původní budovu z roku 1604 zrekonstruovali, jedno křídlo stavby se však nepovedlo zachránit. Nahradila jej zajímavá moderní přístavba, která historický ráz domu vkusně doplňuje.

K penzion patří restaurace, která se zaměřuje na moderní českou kuchyni s důrazem na ryby a zvěřinu. Suroviny jsou převážně z vlastních a místních zdrojů. Vína v restauraci pocházejí z místního vinařství a z dalších spřátelených podniků.


Číst více

Vybavení

Kde budete spát

Z luxusních, jedinečně zařízených pokojů v původní budově na vás dýchne atmosféra dávných časů. Vybrat si můžete ze sedmi pokojů, pět z nich se nachází v historické budově a dva v novém křídle. Pokoje jsou úžasnou kombinací historického a moderního stylu, takže si hned budete připadat jako doma. Tedy pokud by to u vás doma bylo tak krásné. Pokoje jsou pojmenovány po legendách československé cyklistiky. 

Co tam můžete dělat

Pro ubytované hosty je za poplatek k dispozici vířivka, sauna a půjčovna kol. Děti se mohou vyřádit na trampolíně či rozlehlé zahradě, pohrají si také v dřevěném domku nebo na pískovišti. Okolí penzionu nabízí nepřeberné množství míst, která lákají k návštěvě. Desítka zámků a hradů, Národní park Podyjí či koupaliště v Dačicích. Majitelé pro vás rádi zorganizují návštěvu ovčína a dalších domácích zvířat, či houbařské výlety.

Co byste ještě měli vědět

Snídaně je v ceně ubytování.

V objektu přijímají platební karty.

Prostory penzionu i restaurace jsou nekuřácké s výjimkou venkovní zahrádky.

Prostory se hodí pro svatby, firemní školení i teambuilding.

Další nabídky v této lokalitě

Letohrádek svatý Vojtěch

Boutique hotely

Vinařství Konitz

Malé penziony

Chornitzerův dům

Malé penziony

Stará Pekárna

Malé penziony

Srub U Kocoura

Kouzelné chalupy