Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 2 700 Kč
za noc
Apartmány Modrá Hortenzie byly postaveny na místě bývalého statku v malebné vesnici Archlebov na Kyjovsku. Podařilo se zachovat Slovácké kořeny a promítnout je s moderními prvky do krásné stavby, stvořené pro Vaše zaručeně silné dojmy. Poseďte na terase se sklenkou v ruce a nadechněte se. Takhle voní slunce, dobré víno a nové zážitky.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Apartmány jsou plné barev a najdete v nich vše jak pro víkendový odpočinek, tak pro delší dovolenou s celou rodinou včetně klimatizace a smart domácnosti, která ovládá vytápění a osvětlení v podstatě bezdotykově. Těšit se můžete také na krásnou terasu, na které můžete trávit teplé letní večery u skleničky vína.
Číst více
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Venkovní bazén
Masáže
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Ráj cyklistů

Jižní Morava je prostě ideální místo pro majitele silničních i horských kol. V Modré Hortenzii jsou na cyklisty připraveni, kola si zde můžete bezpečně uschovat.Cyklistických tras najdete v okolí dostatek.

Hortenzie

Pokud se pozastavujete nad názvem těchto krásných apartmánů, hádáte jejich původ pravděpodobně správně. V celém areálu najdete hned několik druhů hortenzií, tak se nazapomeňte pokochat.

Bio bylinky a čaje

V nedalekých Čejkovicích se nachází bylinný ráj Sonnentor. Tato rodinná firma zde vyrábí své známé bio čaje, směsi koření a sirupy a nabízejí prohlídky, které rozhodně doporučujeme.

Plán pro špatné počasí

Pokud se během vašeho pobytu zatáhne, nudit se rozhodně nebudete. Apartmány celoročně nabízejí wellness, kde si při odpočinku po saunování konečně můžete dočíst oblíbenou knížku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Archlebov 427
69633 Archlebov
Navigovat Web