Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 162 Kč
za noc
Rádi byste si odpočinuli v krásném místě za zvuků zurčící vody? Měli možnost se naložit do vířivky nebo si dát masáž kdykoliv se vám zachce? Nebojte, neposíláme vás do Karibiku. Jeden z nejrozsáhlejších a nejkrásnějších wellness resortů najdete kousek od Brna. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Maximus Resort se nachází v krajině Podkomorských lesů jen 4 minuty chůze od Brněnské přehrady a pouhých 20 minut od centra Brna. Milovníci relaxace sem jezdí za luxusním wellness centrem s bazénem, vířivkou, saunami a masážemi. K relaxaci vás zláká i interiér hotelu, který vznikl ve spolupráci s odborníky na Feng Shui.
Číst více
Vítěz v kategorii Hotely
Parkování
Soukromá vířivka
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness

Pokoje

Naše tipy

Wellnessová jednička

Termální bazény, saunový svět a masáže potěší každého, kdo si potřebuje byť jen na jeden den dosyta odpočinout.

Pro firmy

Kongresové centrum má kapacitu 340 míst s možností rozdělení na šest menších zvukově oddělených sálů. Pozvat tedy můžete obchodní partnery ze všech koutů světa.

Navštivte sestru hotelu Maximus - hotel Sen

V hotelu Sen pracují s dokonalou souhrou všech služeb. Od příjemného ubytování ve stylu Feng Shui, přes snídaňové dobroty, co skvěle nastartují váš den, až po krásnou zámeckou zahradu, kde si můžete říci své ano, nebo se jen tak procházet a čas nechat plynout kolem vás.

Ano!

Nechte se oddat na místním svatebním palouku pod širým nebem nebo v interiéru hotelu ve velkém sálu s kapacitou až 150 osob.

Portum a Maximus

Zpříjemněte si svůj den v místních restauracích, které jsou skutečným gurmánským zážitkem.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hrázní 327/4a
635 00 Brno
Navigovat Web