Maximus Resort

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Rádi byste se viděli někde v teple, zurčící voda kolem Vás, dáváte si masáž, kdykoli se Vám zachce… Nebojte, neposíláme Vás do Karibiku. Naopak, jeden z nejrozsáhlejších wellness resortů najdete kousek od Brna. K relaxaci Vás bude lákat i interiér hotelu, který vznikl ve spolupráci s odborníky na FENG SHUI.

Jak to tam chodí

Maximus resort se nachází v krajině Podkomorských lesů, jen 4 minuty chůze od Brněnské přehrady a pouhých 20 minut od centra Brna. V hotelu můžete využít luxusní wellness centrum s bazénem, vířivkou, saunou nebo masážemi. Vstup do celého areálu je určen pro dospělé a osoby vyšší než 145 cm (dáno hloubkou jednotlivých nádrží a jejich technického uzpůsobení).

Pokud dáváte přednost sportovním aktivitám, hotel disponuje tenisovými kurty a beachvolejbalovým areálem. Maximus resort bude pro Vás tím pravým místem i v případě pořádání firemních akcí a oslav s celkovou kapacitou až 300 míst.

Kde budete spát

Ubytováni budete v moderně zařízených pokojích s minibarem a LCD televizí ve čtyřhvězdičkové kvalitě. Apartmá Executive Suite disponuje dokonce dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, samostatným kuchyňským koutem a výhledem na Brněnskou přehradu.

Co tam můžete dělat

Hotel nabízí nepřeberné množství aktivit. Mimo již zmíněné wellness centrum, kde se dá odpočinkem strávit celý den, si můžete zahrát bowling nebo si půjčit koloběžky. Za hezkého počasí můžete využít novinku hotelu, objednat si piknikový koš s lahodným menu a strávit tak příjemné odpoledne v přírodě. Rozhodně nevynechejte hotelovou restauraci, šéfkuchař Libor Skřivánek Vám připraví vše, na co budete mít chuť.

Co byste měli ještě vědět:

  • Dá se platit kartou.
  • Všude je funkční wifi.
  • Domácí mazlíčci vítáni za poplatek.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii SPA & Wellness 2018 Vítěz v kategorii SPA & Wellness 2018
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Kůlna

Penziony

Statek Samsara

Penziony

Hotel Sladovna

Hotely

Farma Noe

Penziony

Vinný Tunel

Malé penziony