Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Říká se, že „kdo chce cítit skutečnou vůni dřeva, musí si z něj nechat postavit dům.“ My pro vás máme o něco přijatelnější variantu. Co si takový dům na pár dnů pronajmout? Tenhle parádní srub hned vedle Vltavy vám může být skvělým zázemím v létě i v zimě - ať už jste milovníci rybaření nebo lenošení u krbu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Z hlavní cesty odbočíte mezi pastviny, na kterých vás pravděpodobně přivítají koníci. Ke srubu se dostanete po pár minutách, je součástí malého uzavřeného resortu. Ten tu vznikl díky soukromému investorovi, který chtěl vybudovat stylové místo určené k nerušené relaxaci těch nejnáročnějším klientů. A to se mu povedlo.
Číst více
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Krb

Naše tipy

Kam v okolí?

Manta Log Cabin najdete v krásné jihočeské přírodě, takže můžete vyrazit na nespočet výletů do okolí. Kousek od vás je Týn nad Vltavou, Písek nebo si můžete zajet do Českých Budějovic. V dojezdu 20-30 min najdou milovníci golfu tři hřiště: Hlubokou, Písek-Kestřany a Bechyně. Za necelou půlhodinku se dostanete na tři krásné zámky: Orlík, Hlubokou a Zvíkov.

V blízkosti srubu

A pokud byste raději preferovali okolí srubu, ideální je vyrazit na houby, na ryby anebo se projet na koních. Pro ty odvážnější je přímo na srubu připraven paddleboard a okolí plné cyklostezek. Nudit se tu rozhodně nebudete.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Újezd 90
37501 Albrechtice nad Vltavou
Navigovat Web

Ubytování

Mazlíčky nechte doma Jiná délka pobytu je možná po individuální domluvě s majiteli

Zařízení

Wifi v celém objektu Parkování Rezervace týdenních pobytů od Po. - Ne.