Mama Thresl

Hotel Mama Thresl se nachází v lyžařském středisku Leogang, 300 metrů od lanovky Asitzbahn, a nabízí ubytování s propojením městského a alpského stylu, restauraci, saunu s panoramatickým výhledem. V ceně některých pokojů je zahrnutý bezplatný vstup do wellness centra.

Hotel Mama Thresl má pokoje se stylovým dřevěným nábytkem a dřevem obloženými stěnami, TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránkou, kamennou sprchou a umyvadlem z přírodního kamene. K dispozici je balkon nebo terasa a některé pokoje mají i soukromou saunu nebo vířivku. Island Bar připravuje různé koktejly a pořádají se zde také DJ večery a další zábava. 

V Leogangu se v létě i v zimě můžete věnovat řadě aktivit, včetně lyžování, cyklistiky a pěší turistiky. V hotelu je k dispozici lyžárna a půjčovna jízdních kol a na místě si lze také zakoupit skipasy.

Vybavení

  • Lyžování
  • Parkování
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Vybrat si můžete z 50 lifestylových pokojů a apartmá, kde každý z nich má vlastní styl i jméno. Pokoje jsou unikátně vybavené s důrazem na každičký detail. Najdete v nich převážně přírodní materiály - a to hlavně dřevo a kámen a všechny mají krásný výhled na místní hory. Nejluxusnějším pokojem je pak One & Only, ale boží feeling a styl tu najdete prostě všude.

Co tam můžete dělat

Pokud jste sportovní typ, můžete samožrějně v zimní sezóně vyrazit na lyže anebo na e-bike treky v té letní. Můžete si také půjčit vybavení, vylézt jako Adam Ondra po fasádě hotelu a na střeše si vychutnat bylinkový Gin s tonikem. Dolů pak už ale raději po fasádě nelezte.  V podvečer pak můžete relaxovat v unikátní finské panoramatické sauně, ke které patří odpočívárna s kamennou sprchou na čerstvém vzduchu.

Co byste měli ještě vědět

  • Mama Thresl není klasický hotel, vykání tu neexistuje. Elegantní slušnost nahrazuje hipsterské přátelství. 
  • Celý objekt je nekuřácký.
  • Pejskové musí bohužel zůstat doma.

Další nabídky v této lokalitě

Aufberg

Apartmány

Rittis Alpin Chalets Dachstein

Apartmány

Chalet Brandleit

Kouzelné chalupy

Landgut Moserhof

Kouzelné chalupy

Holzleb'n rodinná vesnička

Apartmány