Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Hotel Mama Thresl se nachází v lyžařském středisku Leogang, pouhých 300 metrů od lanovky Asitzbahn, a nabízí ubytování se spojením alpského a moderního stylu. Úkol hotelu je zde jasný; propojit všechny lidi, které spojuje láska k přírodě, horám a jídlu.

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Po celodenním outdoorovém dobrodružství na vás bude Mama Thresl čekat s otevřenou náručí. Zde si oddechnete, dobijete potřebnou energii na další den, doplníte palivo a zregenerujete tělo i mysl. Island Bar se stane vaším meeting pointem, kde se setkáte s přáteli a uhasíte žízeň po náročném dni.
Číst více
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Domácí snídaně
Soukromá sauna
Kolo / Elektrokolo
Dobře tu vaří

Naše tipy

Pro sportovní blázny

Neumíte si představit den bez sportu? Tak jste zde správně. Nudit se nebudete. Slibujeme! V zimní sezóně můžete vyrazit na lyže nebo snowboard. V té letní si nasaďte helmu a sjíždějte e-bike treky. Adrenalin zaručen.

Wellness

V podvečer pak můžete relaxovat v unikátní finské panoramatické sauně, ke které patří odpočívárna s kamennou sprchou na čerstvém vzduchu.

Vylezte si pro drink

Můžete si také půjčit vybavení, vylézt po fasádě hotelu nahoru a na střeše si vychutnat bylinkový gin s tonikem. Dolů pak už po fasádě raději nelezte. Bezpečnost především.

Mozartovo město

Potřebujete si dát jeden den pohov od sportu? Pak se určitě vydejte do hlavního města Salcburska - Salcburku. Město nabízí velké množství kulturního vyžití, pokud zrovna neřádí nějaká pandemie. A jako suvenýr si můžete přivézt originální Mozartovy koule z cukrárny Fürst.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Sonnberg 252
5771 Leogang
Navigovat Web

Ubytování

Mama Thresl není klasický hotel, vykání tu neexistuje. Elegantní slušnost nahrazuje hipsterské přátelství Celý objekt je nekuřácký Pejskové musí bohužel zůstat doma

Zařízení

Lyžárna Půjčovna jízdních kol V hotelu si můžete zakoupit skipasy Wi-Fi v celém objektu Parkování v areálu hotelu