Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4 000 Kč
za noc
Hotel Mama Thresl se nachází v lyžařském středisku Leogang, pouhých 300 metrů od lanovky Asitzbahn, a nabízí ubytování se spojením alpského a moderního stylu. Úkol hotelu je zde jasný; propojit všechny lidi, které spojuje láska k přírodě, horám a jídlu.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Po celodenním outdoorovém dobrodružství na vás bude Mama Thresl čekat s otevřenou náručí. Zde si oddechnete, dobijete potřebnou energii na další den, doplníte palivo a zregenerujete tělo i mysl. Island Bar se stane vaším meeting pointem, kde se setkáte s přáteli a uhasíte žízeň po náročném dni.
Číst více
Vítěz v kategorii Rakousko 2021
Parkování
Gril / ohniště
Domácí snídaně
Soukromá sauna
Kolo / Elektrokolo

Naše tipy

Pro sportovní blázny

Neumíte si představit den bez sportu? Tak jste zde správně. Nudit se nebudete. Slibujeme! V zimní sezóně můžete vyrazit na lyže nebo snowboard. V té letní si nasaďte helmu a sjíždějte e-bike treky. Adrenalin zaručen.

Wellness

V podvečer pak můžete relaxovat v unikátní finské panoramatické sauně, ke které patří odpočívárna s kamennou sprchou na čerstvém vzduchu.

Vylezte si pro drink

Můžete si také půjčit vybavení, vylézt po fasádě hotelu nahoru a na střeše si vychutnat bylinkový gin s tonikem. Dolů pak už po fasádě raději nelezte. Bezpečnost především.

Mozartovo město

Potřebujete si dát jeden den pohov od sportu? Pak se určitě vydejte do hlavního města Salcburska - Salcburku. Město nabízí velké množství kulturního vyžití, pokud zrovna neřádí nějaká pandemie. A jako suvenýr si můžete přivézt originální Mozartovy koule z cukrárny Fürst.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Sonnberg 252
5771 Leogang
Navigovat Web